НАК “Нафтогаз України” звільнив з посади президента ПАТ “Укртрансгаз” франківця Ігоря Прокопіва

НАК “Нафтогаз України” звільнив з посади президента ПАТ “Укртрансгаз” Ігоря Прокопіва.

Про це повідомляє “Інтерфакс-Україна“.

 Результат пошуку зображень за запитом "Ігор Прокопів"

“Правління НАК “Нафтогаз України” за погодженням з наглядовою радою проголосувало за відставку президента ПАТ “Укртрансгаз” Ігоря Прокопіва”, – йдеться в повідомленні держхолдингу в п’ятницю ввечері.

Як відомо, Ігор Прокопів є представником “Народного Фронту”, свого часу очолював “Івано-Франківськгаз” та “Теплокомуненерго”, був депутатом міської ради та балотувався на мера обласного центру.

За його даними, “Нафтогаз” оголосив пошук кандидатів і планує найближчим часом провести конкурс на заміщення посади президента “Укртрансгазу”.

Обов’язки президента компанії тимчасово виконує перший віце-президент Мирослав Химко.

Ігор Прокопів обіймав посаду президента “Укртрансгазу” з серпня 2014 року.

Як повідомлялося, в середині лютого 2017 року правління “Нафтогазу України” відсторонило Ігоря Прокопіва від обов’язків президента “Укртрансгазу”, а наглядова рада держхолдингу затвердила це рішення.

За даними НАК, незалежний аудитор Deloitte&Touche виявив низку порушень під час офіційної перевірки фінансових документів “Укртрансгазу”. Пізніше з цих питань були проведені розслідування, як зовнішнім аудитором, так і новоствореним органом внутрішнього аудиту “Нафтогазу України”.

“Укртрансгаз”, 100% якого належить НАК “Нафтогаз України”, що експлуатує систему магістральних газопроводів і 12 підземних сховищ газу країни загальною ємністю 31 млрд куб. м.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Гість, 18 березня, 13:32
отак ігорку тепер іди в сбербанк росії дн ти здав приміщення в оренду для банка окупанта і будеш управляючим
Відповісти

Гість, 18 березня, 16:35
А Лундяк так надіявся, що ти його до себе покличеш...
Відповісти

Гість, 18 березня, 19:02
А що Прокопiв щось шарить в газотранспоpтнiй галузi? Xiба вiн професioнал???
Відповісти

Гість, 18 березня, 19:19
Та звідки!? Колишній бандюган- наперсточник, віртуозно хімічив з іншими покидьками, потім на фоні нар. фронту виліз догори , ось і весь ,, професіоналізм'' . Але запас міцності встиг собі зробити. Калан, інші фірми- прокладки... тепер вернеться ,, піднімати'' рідний край! А чому б ні? Так як всі інші роблять!
Відповісти

Гість, 18 березня, 20:08
От гандон.
Відповісти

Гість, 19 березня, 1:06
Сука коли цих злодюг цих гандонів будуть вішати
Відповісти

«по плодам их узнаете их» От, 19 березня, 17:38
Украина в зимний период переплатила за российский газ, покупаемый через европейских посредников, $186-290 млн, подсчитали эксперты Фонда национальной энергетической безопасности ,платня ставила рекордные $247 за тыс. куб. метров.Та ось..Порошенко не дождался миллиарда МВФ..В Донбассе не отрицают возможности проведения референдума о присоединении шахтерского региона к России. Об этом заявил глава Луганской народной республики Игорь Плотницкий, выступая в пятницу, 17 марта, перед журналистами в крымской Ливадии.Револція!!!У цікавий час ми шановні живемо.
Відповісти

Додати новий коментарПогода, Новости, загрузка...

Погода, Новости, загрузка...Останні новини з категорії Політика: