У Франківську "запалював" гурт "Без обмежень" (фото + відео)

17 березня в Івано-Франківську у “Passage Gartenberg” у рамках туру Україною на підтримку нового альбому “5 хвилин” виступив український рок-гурт “Без обмежень”.

Хлопці завітали до Івано-Франківська уже не вперше.

Розпочали виступ із пісні, з якої пройшли на “Х-фактор” – “Без неї ніяк”. Але, як зазначив соліст гурту Сергій Танчинець, хлопці привезли, все ж таки, новий альбом, який “як би сказали старші люди, ви уже чули в інтернетах”.

Після кожної пісні хлопці дякували фанам, а люди, у свою чергу, підспівували. Найбільш ліричною виявилася пісня “Най би вже весна”, яку гурт присвятив бійцям, які воюють на Сході, повідомляє Галка.

“Ми повинні подякувати їм, бо можемо зараз насолоджуватися цим концертом, а хлопці там. Хай війна би вже закінчилася, звісно, нашою перемогою”, – зазначив соліст гурту.

Окрім цього, хлопці багато жартували, виконували відомі світові хіти, які переспівали на шоу “Х-Фактор”. Зокрема, виконали “American woman” як “Ukrainian woman” та пепеспівали хіт Depech Mode “Wrong”.

Завершили концерт “Без обмежень”, як кожен виступ впродовж 18 років, піснею на слова поезії про Магдалину закарпатця Павла Чучки. У програшах зал повторював танцювальні елементи за солістом, бо хто не повторював би, “той какашка”, зі слів Танчинця, інформує “Галка” з місця події.

Однак потім хлопців викликали на біс, а після завершення концерту всі охочі могли взяти автограф у артистів та сфотографуватися з ними.

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2017/03/bezobmezhen-6.jpg

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2017/03/bezobmezhen-5.jpg

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2017/03/bezobmezhen-4.jpg

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2017/03/bezobmezhen-2.jpg

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2017/03/bezobmezhen-00.jpg

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2017/03/bezobmezhen-.jpgЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Гість, 18 березня, 15:19
шо це за хуєта? одні тьолки-мокрощьолкі
Відповісти

Гість, 18 березня, 16:13
зєби нахуй підарас якому тьолки не подобаються!
Відповісти

Гість, 18 березня, 15:44
і дійсно куета
Відповісти

Гість, 18 березня, 16:14
йди в свого друга відсоси пєдік кончений.
Відповісти

Гість, 18 березня, 16:53
Це фото таке чи дійсно всі дівки з носами? Симпатична в рожевій кофті.
Відповісти

Додати новий коментарПогода, Новости, загрузка...

Погода, Новости, загрузка...Останні новини з категорії Суспільство: