На дорогах Франківська з'явились регулювальники

Сьогодні, 18 березня в управлінні патрульної поліції Івано-Франківська провели брифінг щодо запуску регулювальників та показали їхній навчальний урок. Патрульні також продемострували роботу на одному із франківських перехресть.

http://www.blitz.if.ua/include/img/DSC_7481%20(2).JPG

 

Як розповів журналістам начальник поліції Дмитро Міхалець, відтепер на кожній зміні буде чергувати по два-три регулювальника, щоб у кризові моменти виїхати на перехрестя та регулювати рух.

"До прикладу, коли є проблема з роботою світлофорів, пробки через аварію чи перекривається рух через ті чи інші заходи. Спочатку ми будемо давати можливість водіям згадати жести регулювальників, ніхто з перших днів штрафувати їх не буде. Але в подальшому, нагадую, невиконання вимоги регулювальника тягне за собою відповідальність. Тож прошу водіїв згадати всі ці жести, адже тривалий час їх не було на франківських вулицях, тож можуть не всі пам'ятати", - зазначив Дмитро Міхалець

Тож, 20 патрульних протягом місяця у вільний від чергування час проходили відповідні навчання. Наставником патрульних став Ярослав Манжелей - полковник МВС у відставці, регулювальник з великим досвідом.

За словами Манжелея, водіям боятися нічого, адже є всього три основних жести регулювальника.

"Решту жестів додаткових. Їх не важко вивчити, бо в деякій мірі вони простіші, аніж робото світлофора. Протягом навчання я старався також донести до них, наскільки це необхідно. Ну і загалом регулювання - це красиво. Як маленький балет на дорозі. До речі, раніше франківські регулювальники були одними із накращих в Україні", - зауважує інструктор.

Показове регулювання дорожнього руху проводять на перехресті Лепкого-Гаркуші. Ярослав Манжелей дає останні настанови патрульним - чітко показувати рухи та не забувати про свисток. Жартує, що хвилюватись нема чого, бо водії ще більше перелякані. 

Першим на дорогу виходить інспектор патрульної поліції Роман Лаврук. Кілька хвилин на роздоріжжі показують, що частина водіїв не надто розуміють жестів регулювальника. Дехто з патрульних не витримує і починає активно допомагати водіям з узбіччя. Втім, більшість водіїв на жести реагують відповідно. Поліцейський зауважує, що це він не вперше регулює рух на цьому перехресті.

"Загалом франківські водії розуміють всі жести. Лиш інколи трапляються такі, що розгублються чи не звертають увагу на регулювальника. Гадаю, варто просто у вільний час почитати правила дорожньго руху і пригадати жести регулювальника", - ділиться враженнями Роман Лаврук.

http://www.blitz.if.ua/include/img/DSC_7509%20(3).JPG

http://www.blitz.if.ua/include/img/DSC_7466%20(1).JPG

http://www.blitz.if.ua/include/img/DSC_7460.JPG

http://www.blitz.if.ua/include/img/DSC_7461%20(5).JPG

http://www.blitz.if.ua/include/img/DSC_7472%20(5).JPG

http://www.blitz.if.ua/include/img/DSC_7471%20(4).JPG

http://www.blitz.if.ua/include/img/DSC_7481%20(2).JPG

http://www.blitz.if.ua/include/img/DSC_7499%20(2).JPG

 http://www.blitz.if.ua/include/img/DSC_7507%20(1).JPG

http://www.blitz.if.ua/include/img/DSC_7519%20(3).JPG

http://www.blitz.if.ua/include/img/DSC_7515%20(1).JPGЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Гість, 18 березня, 18:52
Млять, ями на дорогах скрізь, а тепер ще цих обїжджати. Краще б дали їм фіру асфальту і лопати - ефект для платника податків був би відчутнішим.
Відповісти

Шумахер, 18 березня, 19:41
Мало того,що я майже ПДР не знаю,ще й ці "ПДРи"патиком будуть махати.Як тепер їздити на машині ,ХЗ
Відповісти

Гість, 19 березня, 0:16
Алилуя... І стало місто в пробках... Бо ні один підарас не знає сигналів регулювалиника
Відповісти

Гість, 19 березня, 14:38
)) 100% включаючи і нас з тобою
Відповісти

Гість, 19 березня, 1:12
навчитесь. для загального розвитку (якщо в автошколу не ходили або просто так ходили, щоб було через кого касу закинути :))
Відповісти

Шумахер, 19 березня, 16:00
Мені все похуй тому,що я завжди п'яний їжджу.Тверезим боюсь сідати за кермо,випив 250грам і страх,як рукою знімає
Відповісти

Додати новий коментарПогода, Новости, загрузка...

Погода, Новости, загрузка...Останні новини з категорії Фоторепортаж: