Мер Франківська Руслан Марцінків витратив на новий автомобіль понад 460 тис грн

 

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків за рік став заробляти більше.  Якщо у 2015 році зарплата Марцінківа була 20 тис. 427 грн., то вже за 2016 рік зарплата міського голови склала 292 тис. 560 грн. (24 тис. 380 грн. за місяць).

Результат пошуку зображень за запитом "Руслан марцінків"

Згідно з електронною декларацією, Руслан Марцінків з сім’єю мешкає у власній квартирі в Івано-Франківську, площею у 102,7 м2. Її він придбав у жовтні 2009 року за 101 тис. грн. Іншої нерухомості у міського голови немає, пишуть Паралелі.

Міський голова Івано-Франківська задекларував також свій новий автомобіль “Skoda Octavia”, який він придбав у листопаді 2016 року за 468 тис. 742 грн. Марцінків взяв 193 тис. 098 грн. кредиту на купівлю авто. Свій старий автомобіль “ЗАЗ TF 6940” міський голова продав за 50 тис. грн.

Дружина декларанта Оксана Марцінків за рік заробила 13 тис. 581 грн. 

Готівкових коштів родина Марцінків на руках не має, так само, як нема у них жодних банківських вкладів.



Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.



Коментарі:
Гість, 18 березня, 18:49
Дибіли київські, не там риєте! Не люблю Марца, але вся ця заказуха в ЗМІ проти його персони вже задрала. Реально комусь кісткою стали всі ті роботи які заплановані у 2017-му (міст, благоустрій іт.д.). Сучі столичні сини мають свої плани на наше місто. Петя з Насраликом зажрались.
Відповісти

Гість, 20 березня, 13:21
Не "дебіли Київські" риють, а дебіли Шенченкові, невже не видно як на цьому сайті Шевченка - спасителя представляють героєм - меценатом - благодійником - реформатором, а Марцинківа і компанію паплюжать на чому світ стоїть? І ще з часів виборів в мери. Все ясно в як білий день.
Відповісти

Гість, 19 березня, 18:07
подивись на бруківку яку ти називаєш роботою.Що з гею стало після зими
Відповісти

Гість, 18 березня, 19:13
Та вже більшого дебіла, як той, який написав ту вище хірню немае! Яка робота в місті??? Бридка показуха в транжирення грошей! Купу грошей того року витратили на дороги, яких Немає! Листопадовий асфальт зійшов швидше лютневого снігу!!! Хто спитав? Так і плитка скоро зійде! Одна показуха, реклама, ходи по місту, гасла. Як то вже всіх достало! Зірка Голлівуду! А кадри тупі і нікчемні . Головне, щоб однопартійці чи близькі до тіла! А місту потрібен скромний та виважений ґазда а не піарщик. Я вже не кажу про е- декларації його команди. Звідки так скоро все це взялось?
Відповісти

Гість, 18 березня, 19:56
дебіл. там половина були небідними підприємцями, коли Свободи як партії ще й в проекті не було, але твоя жаба всерівно буде тебе душити, бо ти "щирий".
Відповісти

Гість, 18 березня, 20:14
Серйозно?? А тi шмарки, колишнi студентики ПНУ з полiтологii, якi зараз озолотилися з рештою старших пиздунiв - також прийшли з мiшками бабла до влади?
Відповісти

Гість, 18 березня, 19:53
курва, ти провладна. Асфальт тобі зійшов? А ти в Канаді асфальт після зими і температури -20 -25гр.Ц. бачив? Чи в тебе память коротка і вже морозів не памятаєш? Де був просто ямковий ремонт, то там полізло. Де міняли полотно повністю - все добре лежить. Не треба тут пердіти, що у Франківську найбільші корупціонери. В столиці масштаб корупції присутній, а тут *буть мозок за кредитну машину. Сміх та й годі. Нічого серйознішого не нарили? :-)
Відповісти

Гість, 19 березня, 18:12
олень ти безрогий.Ти подивись кого твій папа Марц пригрів у владі.Хабарників,колишніх регіонівських псів,всяких шахраїв.Подивись по Прозоро,хто конкурси виграє.
Відповісти

Гість, 18 березня, 19:20
якщо це все про що пишуть є ЗЛОЧИНАМИ то ми маємо нарешті ДОБРОГО МЕРА жаль що він нерозуміє загрозу від СПЛАНОВАНОГО - його друзями які є на привязі в правоохоронців-ходу ЩОДО ЗНІВЕЛЮВАННЯ доброї роботи для міста а саме діяльністю МІУК бо саме вона нагадує агента ФСБ-ШАТУН БО її --неробота--це підготовка соцзриву в місті
Відповісти

Гість, 18 березня, 19:59
Нариють, пиздюху, нариють! Канаду згадує. Дебіл нещасний. Порівняв . Та ти покажи спочатку на карті Канаду, неук темний!
Відповісти

Гість, 19 березня, 6:52
Бику, не хами. Тобі факти говорять, а ти "водичку ллєш".
Відповісти

Гість, 19 березня, 18:17
Подивись на смушака хабарюгу,який тільки на відкатах сидить.Шпателем розмітку наносили на дорогу,а бабла відмили міліон.Що тоже водичка?Чи тридцять серібреників отримав щоб їбло своє відкривати.
Відповісти

Гість, 18 березня, 21:27
не х...во собі так це ...біще бабла гребе.Ще би було за що.А біля нього ще скільки різної ...уйні пасеться.Скромніше треба бути, шановний.
Відповісти

Гість, 19 березня, 16:19
Шевченко разом з відбитим меріновим на мери мітить вже давно..от і поливають брудом...
Відповісти

Гість, 19 березня, 18:20
Шева тже не варіант,але і Марц не кращий.Люди накінець повинні прозріти ізробити правельний висновок на виборах
Відповісти

Гість, 19 березня, 17:17
Да ви дебіли сраки Шевченкової не вартуете!
Відповісти