У травні в Івано-Франківську пройде Міжнародний мистецький фестиваль країн Карпатського регіону

Впродовж трьох днів – 5, 6 та 7 травня – в Івано-Франківську проходитиме ІІ Міжнародний мистецький фестиваль країн Карпатського регіону «Carpathian Space».

Фолк, етно, рок, класична, звонарська музика, театр, візуальні мистецтва, розмаїття народних промислів, кулінарні дегустації і ще багато чого… Приємних і несподіваних сюрпризів для гостей фестивалю готується чимало, пише Бліц-інфо.

Організатори наразі деталей не розголошують, втім запевняють, що мистецькі акції готуються спеціально до фестивалю і будуть вперше представлені в Івано-Франківську.

Зокрема, 6 травня у виставкових залах Івано-Франківської організації Національної спілки художників України відбудеться майстер-клас “Живопис на склі”. Відомі художниці Прикарпаття Галина Турчик із Калуша і Оксана Мельничук з Івано-Франківська познайомлять учасників із дивовижним мистецтвом, яке сьогодні поширене переважно у західних регіонах України, зокрема, на Буковині, Галичині, Гуцульщині, Закарпатті.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментарПогода, Новости, загрузка...

Погода, Новости, загрузка...Останні новини з категорії Суспільство: