У Франківську можна паркувати своє авто навіть посеред дитячого майданчика (ФОТО)

Мешканець одного з будинків на Кисілевської, Віталій Макеєв сфотографував, як запаркувалася його сусідка.

Власниця білої новенької Тойоти Королла залишила своє авто на газоні, посеред дитячого майданчика.

“Рагуль дня. До речі жінка, яка в даному будинку живе. Цікаво, якби хтось з інших водіїв поставив там машину, в той момент, коли б вона гуляла з своєю дитиною, яка була її реакція”, – написав автор фото.

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Гість, 19 березня, 0:28
треба не фотографувати , а рішуче діяти . Наприклад подряпати цвяхом бік авто . Кузовний ремонт обійдетсься для "рагуля" в круглу суму і наступного разу не буде паруватися де завгодно . В поліцію вона не заявить , бо сама є порушницею. Так що сміливіше "дєточкіни "!!!
Відповісти

Гістьв, 19 березня, 8:23
Так це ж у дворі на Кармелюка, до чого тут Кисилевської. Там не тільки ця пані так паркується. З того будинку власники машин і в сусідніх дворах так по рагульськи паркуються. До речі власниця даної автівки працює в відділі реєстрації чогось там управління юстиції. Це якраз там де і мають наглядати за дотриманням законодавства. А про цвяшок...цілком підтримую.
Відповісти

Гість, 19 березня, 19:55
"Піроманів" переловили, а інші не хочуть зайвих проблем в неспокійні часи. На дитячих майданчих крім автомобілів масово гуляють собачатники непотравлені. Поліція зайнята блокувальників(справжніх, а не порошенківських брехливих) розганяє - бо в полон не потрапляли. Гнати в шию Авакова.
Відповісти

Спалити тойоту, 19 березня, 19:51
А що якби поліція не ловила тих хто палитиме коктейлем молотова погано припарковані автомобілі? Чому самі не хочуть штрафувати цих власників? В Європі через декілька хвилин ужеб тряслась і корола і поряд машина на евакуаторі. У нас евакуаторів мало тому або штрафи вланиам і сласницям виписувати або не ловити тих хто шини проколюватиме, царапатиме і спалюватиме.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: