На Прикарпатті стара корупційна влада приміряє «нові» обличчя

На "Гарячу лінію" Правда іф юа надійшов відкритий лист від громадських організацій області, який далі ми публікуємо без змін:

 Результат пошуку зображень за запитом "даі"

Зі змінами старих кадрів у владі наше суспільство не закінчило. Та чи так легко позбутися  корупціонерів, які, замасковуючись у «перелюстрованих» та з «новим баченням»   начальників,  продовжують усіма способами та засобами триматися за посадові крісла і діяти «старими» методами та напрацьованими корупційними схемами.

 

 

Проте, ближче до теми. Що можуть сказати автовласники, відвідавши Реєстраційний сервісний центр (колишнє МРЕВ), які там зміни відбулися, які блага для людей і чи такою прозорою є там робота, як скляні стіни? А нічого не змінилося бо і понині там керує права рука легендарного відомого регіонала – генерала Сала – Олександр Прасулов, який дивним чином уцілів із усієї львівської команди на Прикарпатті.   А чому, що такий професіонал, чи чесний і принциповий керівник, чи може люди засипали його та підрозділ подяками за оперативність та законність у роботі? Звісно, що ні! Тоді чого ж на його адресу є скільки критики, а він як лялька-неваляйка, яку нагинають, знову випростовується, причому зі ще більшими можливостями та упевненістю, прибирає до рук та особисто контролює  усе, що приносить «копійку».  

 

Тож, які «здобутки» перед прикарпатцями з кінця 2012 року приніс Олександр Прасулов – тодішній начальник відділу автомобільно-технічної інспекції УДАІ УМВС, мільйонер, вірний слуга Сала, який під час Революції Гідності перешкоджав роботі авто перевізників, а саме будь-якими силами стримував виїзд автобусів до Києва на Майдан, окрім цього був “касиром” по збору грошей для тітушок… Дехто не знає, але свої хлопці та історія не пробачає…

07 листопада 2015 року останнім у поїзд на пенсію все ж таки заскочив, побоявся поліції - однак покидати Івано-Франківську область не поспішав. Уже через кілька місяців усе ж таки добивається свого, разів з 5 - бігав по кабінетах у Києві, ходив по співбесідах з мішком грошей, ніхто не брав, певно було мало і тут все ж таки якийсь жадібний посадовець знайшовся, і 18 березня 2016 Івано-Франківськ облетіла чутка, що все ж призначили Сашу-мільйонера і навіть є наказ.

Окремі непорядні працівники МРЕВ, які були в «долі», і без вищої освіти працювали на провідних посадах, на підроблених довідках аж бейджики з радості поскидали, і викрикували, що вони знали що Прасулов зможе, і як не дивно, але  зміг і «запрацював» на новій посаді начальником РСЦ… Тут, як кажуть бере верх природний інстинкт адже від корита не відженеш,  кого?

 

 

 

Так, “Віват” – як то кажуть, за що боролись на те і напоролись від усього забутого старого знову повертаємось до уже оновлених ще моцніших корупційних схем…. З  тими ж «рішалами» і «утюгами», які і бланки дефіцитні знаходять за окрему плату і свідоцтва випишуть рекордними  темпами і … і… Таке враження, що державну установу приватизували і як хоче газда так і вирішує, «що» «кому» «за скільки»… А де контролюючі органи, внутрішня безпека, прокуратура, СБУ? Гей, хлопці, прокидайтеся!  Не держава, а країна диваків, дійсно, цей абсурд у голову нормальним людям не вкладається. 

 

Львівська команда, яка прийшла до нас наприкінці 2012 року таки добре «трясла», порівняно з ними чесне і бідніше Прикарпаття. Тому, будучи у складі керівництва УДАІ п. Прасулов (пан, бо львівські називали всіх бідними гуцулами)   щомісячно із 5-ти МРЕВ, які тоді функціонували збирав «данину»  (з кожного підрозділу).

Так, за поданням Прасулова О. І. начальнику МРЕВ Косова, також львівському “пацанові” Бойчуку Яремі, у порушення податкового кодексу та ряду інших нормативних документів, після 1 січня 2015 року, коли Прсулов керував усіма МРЕВами, будучи на посаді тоді начальника авто технічної інспекції,  було зареєстровано понад 100 автомобілів, переобладнаних з вантажних на пасажирські, чим завдано близько 2 млн. грн. збитків державі. За це порушили кримінальну справу, тож наші доводи узаконній площині. Тож, тепер візьмем на контроль як чесно розслідується його зловживання службовим становищем. У березні 2015, за ініціативи Прасулова, Косівське МРЕВ було закрито. І як громадськість не впиралася позитивного результату не було. «Нічого страшного казав, якщо ‘вуйко’ з Верховини на газоні поїде до Коломиї, і проїде у 4 рази більше грошей, ніж заплатить за реєстрацію».

 

 Одну лавочку прикрили, але свій залишився без посади, де ж подіти “нормального пацана” – питання було «серйозне», тобто чого не зробиш, якщо є стимул? Відправили – до Надвірної видавати посвідчення водія. Напрацював: видав 300 «лівих» посвідчень, відповідно документів про навчання у авто школах немає. Надалі виникла необхідність і у закритті й цього МРЕВ. Що, скажіть, хтось дуже подумав про зручність для людей, щоб не добиралися до Івано-Франківська?. Зміни на краще????   Кінець корупції???? Все для людей?????? Дивно, чого ж ті люди так мовчать довго і постійно терплять??? Де активісти серед громадськості, чому не протестують проти таких кардинальних  змін на гірше людям???  При потребі відповідні правоохоронні органи можуть підняти архівні документи у Коломийському та Івано-Франківському сервісних центрах.

Окрім цього, лише за погодження п. Прасулова видавалися довідки рахунки торгівельним організаціям, а це ні мало, ні багато по 150 гривень з кожної довідки і це ще 450 тис. грн. у місяць до особистої кишені. А номерні знаки із красиво складених комбінацій циферок від 1000 грн. і до 500 доларів. І два роки ніяких проблем, бізнес на місці, черги, дзвінки на гарячі лінії, скарги – хоч головою об двері…Очевидно, що питання як він втримується при владі залишається і відкритим і риторичним.

 

Щоправда, інформація про пана Прасулова уже дійшла до вищих чинів. 2 лютого його було відсторонено за вказані та інші негативи, проте замість того аби розпочати прозорий конкурс, як того вимагає Закон про державну службу, Саша мільйонер знову позитивно для себе «вирішив» питання у Києві. Є інформація, що найближчими днями він повертається у «своє» крісло відповідно до підписаного наказу.

 

А Ви, пане Аваков,  куди дивитеся, як контролюєте, з якою репутацією призначаєте на керівні посади? Коли ж Ви врешті усвідомите,  що люди хочуть справжніх змін, що є чесні і принципові кандидати на керівні посади, а не корупціонери? Чому ви не піклуєтеся про імідж підрозділів МВС? Виходить це нормально, коли одна вівця має псувати усе стадо і кидати пляму на правоохоронні органи і безпосередньо на вас? Чи варто тримати на посадах таких людей, які не працюють, а ганьблять,  себе та своє оточення державної служби в очах народу? Коли врешті у цій країні Закони будуть служити для людей, а не для окремої когорти корупціонерів? Ці особи давно  засиділися… старим корупціонерам не місце на таких посадах, адже вони не  звикли жити чесно на зарплату і дорожити нею і посадою. Вони привикли місячну зарплату заробляти за один день. То чому таких тримають. У них уже хвороба і діагноз «деградація свідомості» їм виставляють  громадяни, які хочуть жити у правовій державі і законно, а не через «своїх людей» проводити різні операції з автотранспортом, які здійснюють у сервісних центрах, а просити когось сприяння про ту чи іншу послугу, яку мають виконувати працівники державної служби, отримуючи за свою роботу зарплату, а не хабарі. Пане Аваков, візьміться за своїх корупціонерів, бо за них візьмуться люди.  Громадськість Івано-Франківщини не дозволить свавілля і чергового повернення на посаду Саші-мільйонера. Його місце у мусорному ящику та на історичному поприщі.

 

Громадські організації Івано-Франківської області

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Гість, 19 березня, 11:20
В.о. директора Регіонального сервісного центру області Прасулов Олександр Іванович та його оточення свідомо не розголошують умови конкурсу, оскільки є необхідність призначення на посади «своїх» людей (можливо, із львівських), щоб і надалі займатись своїми корупційними схемами. Разом з тим, більшість діючих працівників, які працювали як по трудових угодах, так і на посадах звільнено незаконно, дії проведено без законної підстави або та із порушенням встановленого порядку звільнення. Усіх массово заставив перезаключити 30 квітня трудові угоди, які закінчувалися 30 травня, при цьому у одному екземплярі, а вибіркових працівників, які перебували на посадах заставив массово написати за власним бажанням… Де правда? А де громадськість, де громадські активісти? Чому вони не піднімають ці питання? Можливо, Прасулов і їм заплатив за мовчання? А останнє кадрове призначення в сервісний центр Коломиї взагалі вражає. На одну із посад призначений такий собі Бойчук Ярема (виходець із Львова), якого добре знають за його «позитивну» роботу у Косівському та Надвірнянському МРЕВ. Завдяки його «наполегливій» праці (у корупційному сенсі), колишньому керівництву обласного ДАІ нічого більше не залишалось, як взагалі закрити ці два МРЕВ, в противному випадку всі його корупційні схеми і напрацювання могли вилізти нагору. А «кришував» його на той момент все той же Прасулов з команди генерала Сала О.М.….
Відповісти

Гість, 19 березня, 15:49
Треба їх замінити на крилючку з Косива або НА аТА-ВАТНІКА З ВЕРЬХИВ або на ЧУДНОВА
Відповісти

Анонім, 19 березня, 11:56
Не може залишити кормушку
Відповісти

Василь, 19 березня, 11:21
Правда чистої води....
Відповісти

Дорожній контроль, 19 березня, 11:31
полковник ментячий, помпка ти від ровера і хуйло, гандон обриганий прасулов
Відповісти

Гість, 19 березня, 12:11
Ні чого не розумію!!! Може нам, на Прикарпатті щось "пороблено"??? Чому такі Салові і їм же подібні прихвосні так тримаються? А у Львові йому місця не знайшлося? І це ж за житло плати, на дорогу витрачайся, і все ж за "копійки" з державної служби. За які такі заслуги він за ці роки став таким НЕ ЗАМІНИМИМ? Що доброго зробив??? Вбий те, не пригадаю. Та з ним просто поспілкуватись і то гіркий присмак залишається. То простих інспекторів позвільняли, бо вони були "ворогами народу", а цей, прямо таки, "білий і пухнастий" ніяк не потоне. А ну нагадайте, що там у нас НЕ тоне... От для такого, якраз, не сміттєвий бак давайте приготуємо, а машину - ГІМНОВОЗ, або, щоб по культурному - асонізаторну!!! P.S. Навіть дивно, скільки керівництва змінилось після Сала в шоколаді... Фелика... Семенишина..., здавалось би і часи змінились... А по його діяльності все ніяк справжню перевірку не має кому провести???
Відповісти

Гість, 19 березня, 12:16
Цікаво яку суму Прасулов "зарядив" щоб повернутись? Та грошей йому не шкода. То ж не його. Він ще назбирає. Щомісячними поборами з сервісних центрів. Попродає номерів та посад. Хтось хоч раз цікавився кого Прасулов понабирав у ТСЦ? Там ні однієї випадкової людини. Всі чиїсь. Сини, дочки, зяті, невістки, дружини і чоловіки. Вони ж не за красиві очі туди потрапили. Кожна посада за гроші. А принцип простий: один раз заплатив за посаду то будеш і далі платити щоб там залишитись. Або зад лизати і робити все що він скаже. Так і роблять його "вірні пси". Скаже рити будь що на людину щоб збити грошей-будуть рити. Скаже " втопити" людину-"втоплять". А не хочеш платити за посади і за все інше то пиши заяву на звільнення, на твоє місце вже є потрібні кандидати. Гроші-ось єдине що цікавить Прасулова. Ну і ще попиячити. В запої позаходити на декілька днів а то і тиждень. І на роботі в такому стані він перебуває не рідко. А вже як дуже запиває, то нема кілька днів. І нічого. Робота не стає. Бо він і так майже нічого там не робить тому, що не розбирається в 90% робочих процесів. За нього все роблять все ті ж самі "вірні пси", пригодовані преміями і іншими подачками. Вже думали, що є таки справедливість. Та ні. Мабуть немає.
Відповісти

Гість, 19 березня, 13:31
Тема дійсно серйона.За неї давно треба буо взятися.Таких людей треба звільняти без суда і слідства. Їх час давно закінчився
Відповісти

Гість, 19 березня, 14:00
Щось подібне писали ще тоді коли цього проффесіонала призначали перший раз! Я тоді також дуже дивувався з того- чого воно лізе в чужу область, та сиди вже у Львові на пенсії і кури бамбук! Так мабудь доя Львову треба бути мільярдером щоб таку посаду зайняти а цей бідося тільки мільйонер, от і купив собі тільки нашу збідовану Франківщину...Пригадую як ця бригада прийшла у нас до влади, як почала впровадження свого "бригадного підряду".Тоді зрозумів що нам не по дорозі і пішов на пенсію ( про що ні секунди не пожалів і навіть вдячний їм за це), таких було тоді немало. Риторичне питання- який може бути інтерес у дорослої людини ( пенсіонера) покидати рідну область, де прожив все життя, знайомих друзів ,родичів, сімю, і йти працювати десь на чужині ???? Яка відповідь ???? Правильно - ГРОШІ, і я зараз не зарплату мав на увазі. Невже про знають всі крім столичного керівництва.....
Відповісти

Гість, 19 березня, 15:32
Вже переглядають, також готують ім баки для сміття. Всіх екс ДАІвців геть з МРЕВ. Прозорий конкурс, а екс бичарам з ДАІ заборонити приймати в ньому участь.
Відповісти

Гість, 19 березня, 17:10
адміністратори сайту витирать непотрібні смс, а проплачені залишають... правда forever.... поміняйте назву сайту
Відповісти

Гість, 19 березня, 20:24
цікаво цікаво...
Відповісти

Гість, 19 березня, 19:47
як як, дав гроші і став начальником, хтось розбирався, кушнірчук кент його ховається по коломиї бо гроші винен будівельникам за всі хати які йому будували , а він не розрахувався з людьми за шутри, цегле, цемент.
Відповісти

Гість, 19 березня, 19:40
гниль завжди вилізе...
Відповісти

Гість, 19 березня, 19:58
Щось подібне писали ще тоді коли цього проффесіонала призначали перший раз! Я тоді також дуже дивувався з того- чого воно лізе в чужу область, та сиди вже у Львові на пенсії і кури бамбук! Так мабудь доя Львову треба бути мільярдером щоб таку посаду зайняти а цей бідося тільки мільйонер, от і купив собі тільки нашу збідовану Франківщину...Пригадую як ця бригада прийшла у нас до влади, як почала впровадження свого "бригадного підряду".Тоді зрозумів що нам не по дорозі і пішов на пенсію ( про що ні секунди не пожалів і навіть вдячний їм за це), таких було тоді немало. Риторичне питання- який може бути інтерес у дорослої людини ( пенсіонера) покидати рідну область, де прожив все життя, знайомих друзів ,родичів, сімю, і йти працювати десь на чужині ???? Яка відповідь ???? Правильно - ГРОШІ, і я зараз не зарплату мав на увазі. Невже про знають всі крім столичного керівництва.....
Відповісти

Гість, 19 березня, 19:59
Вельмишановний львівський пан Ярема бойчук замість того щоб скидати всяку дурь наймити собі адвоката та почитай ккал України ст 364 дуже цікаво
Відповісти

Гість, 19 березня, 20:15
яремі реально срака... хлопці працюйте..
Відповісти

Гість, 19 березня, 22:49
Вельмишановний львівський пан Ярема бойчук замість того щоб скидати всяку дурь наймити собі адвоката та почитай ккал України ст 364 дуже цікаво
Відповісти

Гість, 20 березня, 21:32
ярослав петрович, а де всі номера які були на складі???
Відповісти

Гість, 20 березня, 21:37
Щось подібне писали ще тоді коли цього проффесіонала призначали перший раз! Я тоді також дуже дивувався з того- чого воно лізе в чужу область, та сиди вже у Львові на пенсії і кури бамбук! Так мабудь доя Львову треба бути мільярдером щоб таку посаду зайняти а цей бідося тільки мільйонер, от і купив собі тільки нашу збідовану Франківщину...Пригадую як ця бригада прийшла у нас до влади, як почала впровадження свого "бригадного підряду".Тоді зрозумів що нам не по дорозі і пішов на пенсію ( про що ні секунди не пожалів і навіть вдячний їм за це), таких було тоді немало. Риторичне питання- який може бути інтерес у дорослої людини ( пенсіонера) покидати рідну область, де прожив все життя, знайомих друзів ,родичів, сімю, і йти працювати десь на чужині ???? Яка відповідь ???? Правильно - ГРОШІ, і я зараз не зарплату мав на увазі. Невже про знають всі крім столичного керівництва.....
Відповісти

Гість, 21 березня, 22:58
http://kurs.if.ua/news/kosivskyh_daishnykiv_opty mizuyut__verhovyntsyam_i_kosivchanam_doved etsya_izdyty_do_kolomyi_16003.html
Відповісти

Гість, 21 березня, 23:14
http://gk-press.if.ua/x23111/
Відповісти

Гість, 21 березня, 23:35
останній начальникиДАІhttp://kurs.if.ua/news/na_prykarpa ttya_iz_zony_boyovyh_diy_povernulys_pratsivnyk y_dai_22974.html
Відповісти

Гість, 21 березня, 23:44
Гість, 21 березня, 23:35 останній начальникиДАІhttp://kurs.if.ua/news/na_prykarpa ttya_iz_zony_boyovyh_diy_povernulys_pratsivnyk y_dai_22974.html Відповісти
Відповісти

Гість, 23 березня, 21:35
брехня друга. надвірнянське мрео закрили після 11 листопада, 15 року, коли кушнірчук став царювати..
Відповісти

Гість, 23 березня, 21:38
а керівником надвірної був левицький, а чи не думаєте ви що ліпший друг левицького кушнірчук закрив надвірну через то шо левицький там мав добру роботу про яку вони всі хочуть мовчати??????
Відповісти

Гість, 23 березня, 21:42
от вам і покази до кримінальної справи...
Відповісти

Гість, 24 березня, 0:43
от вам і покази до кримінальної справи...
Відповісти

Гість, 24 березня, 8:52
Ярема вже цю статтю вивчав на память
Відповісти

Гість, 30 березня, 0:34
http://firtka.if.ua/?action=show&id=93476
Відповісти

Гість, 03 квітня, 0:54
левицький ярослав петрович їздить в іспанію чотири рази на рік...... як ?? , за що?
Відповісти

Гість, 03 квітня, 0:55
перевірте шановні.....
Відповісти

Гість, 03 квітня, 1:11
http://firtka.if.ua/?action=show&id=93476
Відповісти

Гість, 03 квітня, 1:14
http://firtka.if.ua/?action=show&id=93476
Відповісти

Додати новий коментарПогода, Новости, загрузка...

Погода, Новости, загрузка...Останні новини з категорії Корупція: