Романо-Гурівськ: мешканці просять перейменувати Івано-Франківськ

 

“Перейменування міста Івано-Франківськ в Романо-Гуриківськ” – така петиція зареєстрована на сайті електронних звернень до міської ради.

“Враховуючи те, що теперішня назва міста була дана радянською окупаційною владою з порушенням правил української мови і за політичними мотивами, а попередня назва “Станіслав” надана автрійським правительством – пропонуємо на розгляд пропозицію перейменування міста Івано-Франківськ в Романо-Гурівськ в честь патріота, який загинув захищаючи незалежність України”, – йдеться у петиції.



Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.



Коментарі:
Гість, 19 березня, 15:59
Це пиздєц повний. А давайте на Степано Бандерівськ!!!! Або на Маланко - Пациківськ.Ви вже чисто вдарені, такого за Сталіна не було.
Відповісти

Вася, 20 березня, 8:41
Нє, краще у Руслано-Марцінківськ... Дебіли...
Відповісти

Гість, 19 березня, 16:03
в іванофранківську залишилася люди які є вірні режиму КПСС-в росії це відновлено під назвою путізм-і російському шовинізму-згадайте скільки ідейних з колорадострічками виходило на 9травня- і вони роблять все аби висміти нас-таке завдання-як НЕДОЛУГЕ державотворення-це роблять в повній мірі квартал 95 і руспопи звьозди типа лорак повалій лобода-ТОМУ івкидують оці дурощі ідивне є те що їх знають в СБУ і нефільтрують а саме так ми прокакали домбас де нас попереджували спецслужби німеччини про сепаратизм ще !!!! В 90роках!!!
Відповісти

Гість, 19 березня, 16:09
Бля ви замахали зі своїми переіменуваннями залиш ти Івано-франківськ в честь поєта та письменника Івана Франка а не в честь тих кого не знає народ що він зробив для України цей роман ви задрали зі своїми дурними і придуришними назвами геть петицію і не позорти народ України і міста треба розвивати місто а не переіменовувати
Відповісти

Гість, 19 березня, 16:26
А краще як і був, "Станіслав"!
Відповісти

Гість, 19 березня, 16:26
Долбоєбізм повний
Відповісти

Гість, 19 березня, 16:32
єбануті
Відповісти

Гість, 19 березня, 17:25
Ну є ж певні межі. Не можна так!
Відповісти

Гість, 19 березня, 17:44
Яка петиція? Бути місту Станіслав або Станіславів.Гарно звучит.Дуже гарно.А це все що є,або що хочуть-нема душі,нема краси.Дати назву місту для життя,а не з пальця.
Відповісти

Гість, 21 березня, 3:44
!!!!!!!
Відповісти

Гість, 19 березня, 17:45
Маланко-Пациківськ - це саме то!!!
Відповісти

Гість, 19 березня, 17:59
Знаєте я довго мовчав.. коли цьому хлопчині і вулицю в честь його імені називали і коли на колінах цілим містом зустрічали, і привілеї родині призначали, та таке інше.. цього всього так багато було в честь нього, що аж і все зараз так зразу не згадаю!!! Але коли вже якась хвора людина додумалися місто переіминувати в Романо- Гуриківськ то вибачайте, але потрібно вже напевно із цим закінчувати та відвезти до відповідних лікарів цих людей...! П.с. Це я так легко виклав тут свою думку на рахунок цієї ситуації.
Відповісти

Гість, 21 березня, 17:19
+
Відповісти

Гість, 19 березня, 18:06
схоже на глумлення над памяттю хлопця,хворі люди тільки таким займаються.
Відповісти

Гість, 19 березня, 18:07
Ці батьки взагалі вже мозгами поїхали...!!!!!!
Відповісти

Гість, 19 березня, 18:10
Хворих на голову-негайно лікувати.А то ще не таке придумають.Скоро пропонувати будуть дати назву місту в честь Парасюка.Цирк.Місту бути Станіславів!
Відповісти

Гість, 19 березня, 18:15
👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻 Цьому коментарію респект!
Відповісти

Гість, 19 березня, 19:43
а скільки людей загинуло на війні через майдан
Відповісти

Гість, 19 березня, 19:51
Тут не про майдан,а про переіменування назви міста.Не пхайте одне до другого.Той хто дав цю петицію,має розлади в голові.Або щось інше.
Відповісти

Гість, 19 березня, 20:05
Заголовок статті поміняйте! Не "мешканці", а "мешканець".
Відповісти

Дир-Дир, 19 березня, 20:07
До речі, вже бачив петицію перейменувати місто у "Руслано-Бруківськ" ))
Відповісти

Гість, 19 березня, 21:33
ну відбув хлопчина свою роль в історії, ну герой, ну майданівець, що покаже історія чи тої жертви треба було, чи він був використаний. Маразмом не займатесь, і гуріківщиною теж, він не варта аж стільки уваги.
Відповісти

Гість, 19 березня, 22:07
краще івано лоховськ
Відповісти

Гість, 19 березня, 22:10
Міста треба розвивати, а не переіменовувати
Відповісти

Гість, 21 березня, 3:47
!!!!
Відповісти

Гість, 19 березня, 22:13
Через одну назву прийдеться всьо міняти
Відповісти

Гість, 19 березня, 22:35
Перейминуємо на історичне "СТАНІСЛАВ"! Буде гарно!
Відповісти

Марцінків, 19 березня, 22:57
я за Марципанськ
Відповісти

Гість, 20 березня, 9:40
Давайте перейменуємо на Мухосранск. Малюємо з цього приводу петицію і вперед.
Відповісти

Черняк С, 20 березня, 9:49
А чом би не перейменувати в Михайло- Кулайцівськ Більшівецький
Відповісти

Гість, 20 березня, 9:56
Краще в Новочорножопинськ.
Відповісти