Новітні технології: як розчищають узбіччя траси Івано-Франківськ - Тернопіль (фото)

На Тернопільщині приводять до ладу Франківську трасу. Особлива техніка для розчистки хащів привезена з Європи. Такі механізми поки що не застосовують у жодній області України.

Про новітні машини і підходи пише видання “НОВА”, повідомляє  WestNews.

У сусідній області дорожники впорядковують після зими траси. Цього тижня на основних напрямках шляховики розпочали прибирання та вирівнювання узбіч для забезпечення відводу поверхневих вод. Чимала частка робіт припадає також на вирубування заростів, що заважає руху транспорту.

Для оптимізації процесу на важливих ділянках рослинність вирубують не лише вручну, а й за допомогою сучасних машин. Зокрема, на трасі Н-18 Івано-Франківськ — Бучач — Тернопіль уже п’ятий день працює мульчер. Мініатюрна з першого погляду машина за допомогою лез перемелює хащі на друзки. За лічені хвилини мульчер може очистити від порослі 5-10 квадратних метрів узбіччя.

Крупніші рослини шляховики вирубують вручну, після чого гілки подрібнює на дрібні тріски шредер.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Кубік, 20 березня, 8:45
А , чи не краще було б спочатку зробити нормальну дорогу!?
Відповісти

Василь, 20 березня, 9:04
НІ! Довговічність покриття напряму залежить від стану узбіч і водовідведення, якщо хащі не прибрати будуть утворватись місця скопчення води і підмивати асфальтне покриття + буде можливість зробити рови
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: