Негода на Прикарпатті: у Тисмениці, Калуші та Рогатині повалені дерева перекривали дорогу

19.03.2017 р. о 07.20 год. на ПЗЧ ДПРЧ м. Тисмениця поступило повідомлення про те, що на автодорозі між м. Тисмениця та с. Хом’яківка впало дерево, чим ускладнює рух в обох напрямках. Працівниками пожежно-рятувальної служби за допомогою бензопили було розпилено дерево та прибрано з проїжджої частини дороги.

- 19.03.2017 р. о 09.55 на ПЗЧ ДПРЧ м. Калуш поступило повідомлення по допомогу в розпилюванні дерева, яке впало на проїжджу частину при виїзді з с. Боднарів і перекриває праву смугу проїжджої частини дороги. Працівниками пожежно-рятувальної служби за допомогою бензопили було розпилено дерево та прибрано з проїжджої частини дороги.

- 19.03.2017 р. о 11.17 на ПЗЧ ДПРЧ м. Рогатин поступило повідомлення, що на проїжджу частину в с. Підгороддя Рогатинського р-н впало дерево та частково ускладнює рух автотранспорту. Працівниками пожежно-рятувальної служби за допомогою бензопили було розпилено дерево та прибрано з проїжджої частини дороги.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментарПогода, Новости, загрузка...

Погода, Новости, загрузка...Останні новини з категорії Суспільство: