Священнослужителям Тисмениччини розповіли про пенсійне забезпечення

16 березня у Тисменицькому районі відбулася зустріч представників управління Пенсійного фонду України зі священнослужителями району.

Захід відбувся під головуванням начальника управління ПФ в районі Наталії Лагойди за участю митрофорного протоієрея Української автокефальної православної церкви Київської патріархії отець Михайло Петрів та митрофорного протоієрея Української православної церкви Київського патріархату отця Василя Качура.

Заступник начальника управління Фонду в районі Володимир Петринка розповів присутнім про особливості пенсійного забезпечення в Україні та про основні законодавчі зміни в пенсійній системі у 2017 році.

Начальник відділу контрольно-перевірочної роботи Наталія Ковальська поінформувала присутніх про легалізацію трудових відносин та прозору виплату заробітної плати, а також розповіла про розмір мінімальної заробітної плати цього року.

Завідувач сектору ведення електронних реєстрів та підтримки інформаційно-аналітичних систем Надія Нанюк наголосила на можливості зручної і оперативної взаємодії з органами Пенсійного фонду України за допомогою веб-порталу Пенсійного фонду України та закликала священнослужителів зареєструватися на веб-порталі.

 

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментарПогода, Новости, загрузка...

Погода, Новости, загрузка...Останні новини з категорії Суспільство: