Дорожнє покриття на основні магістральних вулицях Франківська - в незадовільному стані, - патрульна поліція

Патрульна поліція Івано-Франківська спільно із КП “Муніципальна дорожня компанія” з початку березня цього року провели позапланове обстеження стану дорожнього покриття вуличної мережі міста.

Як результат - встановили низку недоліків, що суттєво впливають на стан безпеки дорожнього руху. Про це Бліц-Інфо повідомили у прес-службі патрульної поліції.

Так, після осінньо-зимового періоду 2016-го - початку 2017 років виявлено незадовільний стан проїзної частини основних магістральних вулиць міста Івано-Франківська - руйнування дорожнього покриття, напливи асфальту, глибокі вибоїни та тріщини.

У найгіршому стані ділянки вулиць Тисменицька, Юності, Надрічна, Івасюка, Чорновола, Євгена Коновальця, Медична, Вовчинецька, Микитинецька, Хриплинська, Степана Бандери, Калуське шосе, Федьковича, Галицька (радіозавод), Ребета, Довженка, Петлюри, Гетьмана Мазепи, Нова, Автоливмашівська та інші. З метою об’їзду ям та вибоїн водії змушені різко маневрувати, а подекуди виїжджати на смугу зустрічного руху, що може призвести до аварійних ситуацій та дорожньо-транспортних пригод із важкими наслідками. Такий стан доріг призводить до значних збитків транспортних засобів.

Крім того, на деяких вулицях міста дорожнє покриття практично повністю зруйноване. Задля забезпечення проїзду і життєдіяльності мешканців вулиць Макухи, Крайківського, Ушинського, 24 Серпня, Стуса (ділянка від вул. Миколайчука до вул. 24 Серпня), Левицького, Ленкавського, Горбачевського, Княгинин, Польова, ще до організації капітального ремонту цих вулиць, украй необхідно проводити періодичне профілювання покриття їх проїзної частини.

Встановлено, що КП “Муніципальна дорожня компанія” вчасно не проводить дрібний ямковий ремонт та не встигає слідкувати належним чином за станом проїзної частини. Бригади комунальників працюють повільно, не вистачає робочої сили та спеціалізованих технічних засобів.

Водночас, КП «Івано-Франківськводоекотехпром» вчасно не проводить ремонт зруйнованих колодязів та встановлення відсутніх люків і решіток. Відтак значно збільшилась кількість ДТП унаслідок незадовільного утримання люків та дощоприймальних решіток.

Задля безпеки всіх учасників дорожнього руху Патрульна поліція Івано-Франківська звертає увагу міської влади на стан дорожнього покриття та необхідність термінового виділення коштів на ліквідацію ямковості.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Гість, 20 березня, 18:04
Зато міський голова, його політична сила на наближені прихвостні галасують. що все добре, зроблено багато і якісно і крадуть та брешуть, брешуть та крадуть.
Відповісти

Гість, 20 березня, 18:40
Так чого прокуратура (чи хто там) займаютьсядурнею щодо взятої в кредит машини, про яку він писав,коли купив. Невже не можна прищучити за неякісний ремонт доріг? І не тільки його, а і ПБС за "зразковий" ремонт Тичини.
Відповісти

Гість, 20 березня, 18:52
Цей ямковий ремонт -це ідіотизм тому ,що на ямках відмивають мільйони а дороги стають ще більш розбитими ,це проста схема злочинна заробляння грошей!!!! Після майдану до влади прийшли ще більші злочинці ,які ще більш грабують краіну!!!! Майбутнього в краіні з цією владою не буде ніколи!!!
Відповісти

Гість, 20 березня, 19:20
немає грошей на повноцінний ремонт.Один марципан 25 тис. гребе в місяць і за який х... питається, а ще скільки їх там є дармоїдів.От така бл... Європа.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: