В Івано-Франківську вшанували спортсменів-паралімпійців

Заступник голови Івано-Франківської ОДА Ігор Пасічняк відзначив досягнення прикарпатських спортсменів на Чемпіонаті Європи з легкої атлетики.

«Результати наших спортсменів - це також досягнення їхніх тренерів та структур, які сприяли їх підготовці та участі у Чемпіонаті Європи з легкої атлетики, –  зазначив під час виступу Ігор Пасічняк. – Нам приємно, що прикарпатські спортсмени показали такі хороші результати. Саме своїми досягненнями та здобутками вони популяризують наш край та країну загалом».

Зі свого боку, начальник управління спорту ОДА Орест Оклієвич розповів про умови проведення чемпіонату та зазначив, що він проходив у м. Прага (Чехія) з 8 по 12 березня. У складі національної параолімпійської збірної команди з легкої атлетики брали участь троє спортсменів з Івано-Франківська, які вибороли 7 нагород. Зокрема, дві золоті, одну срібну та чотири бронзові медалі.

Переможцями та призерами змагань стали Юлія Шуляр (тренер Євгеній Єрузель) (біг 200 м - ІІІ м., естафета 4 х 200 м – ІІІ м.), Василь Біленко (тренер Володимир Антонець) (біг 60 м з бар'єрами - Ім. (рекорд змагань), естафета 4 х 400 м - ІІІ м.), Павло Волуйкевич (тренер Євгеній Єрузель) (біг 3000м - Ім.;, біг 1500 м – ІІ м., естафета 4 х 400 м - ІІІ м.).