У Франківську нардепи Соболєв та Семенченко розповіли про блокаду ОРДЛО

Сьогодні, 1 квітння, до Івано-Франківська завітали народні депутати України від політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» Єгор Соболєв та Семен Семенченко. З ними на зустрічі був присутній начальник штабу блокади Анатолій Виногородський.

Результат пошуку зображень за запитом "Семенченко і соболєв"

Політики проводять ряд зустрічей з громадськими організаціями, пресою та жителями міст, аби тримати українців у курсі подій та розповісти більше про блокаду торгівлі з ОРДЛО, що і далі триває на Сході України.

“Блокада триває. Ми мусимо координувати зусилля в боротьбі для досягнення результатів, тому  зараз інформуємо людей. У нас всіх є багато роботи у боротьбі з політичною окупацією”, – зазначив Анатолій Виногородський.

Він також розповів, що з восьми існуючих у Луганській та Донецькій області залізнодорожніх шляхів, п’ять є зруйнованими, ще три основних їм вдалося заблокувати – Попасна (Луганськ), Бахмут (Горлівка), Константинівка у Донецьку.

Саме об’єднання військових і депутатів, людей з різних міст України дає ефект, розповів Народний депутат України Семен Семенченко.

За словами нрдепів, ця блокада показала, наскільки економіка і політика далі залежать від агресора. Наскільки провокатори тримають в заручниках всю державу.

“Але у нас є сильна зброя. Ця зброя – е-декларації. Дуже важливо, щоб ми не дозволили вибити цю зброю з рук суспільства. Я хочу звернути увагу, що офіційним адміністратором сайту декларацій є спецслужба і саме вона несе пряму відповідальність за те, що ключовий інструмент працює вкрай погано, особливо коли мають оприлюднюватися декларації головних депутатів”, – переконаний Єгор Соболєв.

Президент також порушив закон коли не вніс свою іспанську віллу, і саме тоді, коли ніхто не покараний, і з’являється думка декларувати громадські організації, зазначають політики.

Єгор Соболєв запропонував зіграти з усіма посадовцями області у просту гру “Поясни або звільняйся”. Він подав власний приклад, оприлюднивши детальну декларацію того, як саме і за який час було зароблене майно його сім’і і його самого.

Депутати впевнені: все це не можливе без участі франківців: і блокада, і декларування, і ліквідація окупантів. Цього не може бути без участі людей.

Війна на Сході є очевидною, але не менш очевидна війна політиків тут. Без активної участі людей, включання у справи блокади, у справи декларантів. Важлива війна навіть в тилу.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
За блокаду, 01 квітня, 19:15
Молодці що активно підтримують блокаду торгівлі. Не може бути щоб солдати гинули, сиділи в полоні, а з убивцями влада спокійно торгувала. Кожен силовик зі здоровим глуздом мав би їх підтримати. Ці ж убивці підривають відділки поліційні і сбу-шників в машинах, в будь-який момент можуть викрасти. Люди втрачають життя свої і рідних, роками у полоні та безвісті пропавші, а нас лякають втратами від "ротердамського навару". Ахметов не став любити українців більше з війною. І не вдасться обманути Порошенкові, який оголосив свою блокаду чекаючи вугілля з Росії і поступок по власності Захаченка - долю у торгах більшу вимагає, а не звільнення полонених. Порошенкова блокада - це фейк спрямований обманути народ і справжніх юлокадників, як ворог переодягнутий у форму ЗСУ щоб відчинити ворота "троянському коню".
Відповісти

Кошерний, 01 квітня, 21:38
та вони ж прокладки Коломойші. Тут ніяка вишиванка не допоможе. Тупа спекуляція на патріотизмі. Йдуть по стопах Свободи і Ко. Розрахунок на тупих пенсів, які готові стояти за будь-кого лиш би прапор жовто-блакитний і вишиванки, вишиваник. Треба РОЗДІЛЯТИ ПСЕВДОПАТРІОТІВ ВІД РЕАЛЬНИХ!!!!
Відповісти

Гість, 02 квітня, 10:32
От блокада і розділила хто за прибуток Ахметова, а хто за полонених.
Відповісти

Гість, 02 квітня, 10:33
Весною варто посилити дозу. Що несуть зрадники на російськах танках очевидно.
Відповісти

Гість, 01 квітня, 23:26
Оторвет Путин Гришину яйца Лично!За все его кровавые дела и заставит их содрать!
Відповісти

Гість, 02 квітня, 11:30
розумного правителя, люди будуть згадувати добрим словом, а хуйла путіна і пиздуна пороха завжди будуть крити брудним матом ...
Відповісти

Гість, 02 квітня, 10:33
Хто такий Путін?
Відповісти

Гість, 02 квітня, 1:39
Путін про такого лося як семенченко навіть і не чув
Відповісти

Гість, 02 квітня, 10:34
Про тебе тим більше.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: