З 7 квітня франківський ЦНАП оформлятиме ID-картки та закордонні паспорти

З 7 квітня 2017 року у Центрі надання адміністративних послуг Івано-Франківська розпочнеться прийом документів для оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон та паспорта громадянина України у формі ID-картки.

Незабаром іванофранківці зможуть виготовити паспорти у ЦНАПі

За оформлення паспортів у ЦНАПі стягуватиметься тільки адміністративний збір. Виготовлення паспорта у формі ІD-картки коштуватиме 279 грн (до 20-ти робочих днів), терміново (до 10-ти робочих днів) – 366 грн. При оформленні нового паспорта громадянина України, у зв’язку із втратою або псуванням попереднього, – додатково стягуватиметься держмито у розмірі 34 грн. При досягненні 14-річного (або 16-річного) віку, перше виготовлення паспорта громадянина України у формі ІD-картки, – безкоштовне.

Вартість виготовлення біометричного паспорта громадянина України для виїзду за кордон (закордонний паспорт) становитиме 557,32 грн (термін виготовлення – до 20-ти робочих днів), терміновий (до 7-ми робочих днів) – 810,32 грн. У разі необхідності термінового виїзду за кордон, пов’язаної з нагальною потребою в лікуванні від’їжджаючого, від’їздом особи, яка супроводжує тяжкохворого, чи смертю родича, який проживав за кордоном, а також за наявності підтверджуючих документів, закордонний паспорт може бути виготовлений у термін до 3-х робочих днів. Вартість такого паспорта становитиме 810,32 грн.

Прийом громадян у ЦНАПі проводиться в порядку електронної черги. Записатися на чергу також можна через офіційний сайт Центру, спланувавши візит за два тижні наперед. Громадянин може самостійно обрати зручний для нього день та час прийому.

Про готовність паспорта суб’єкти звернення отримуватимуть смс-повідомлення, також працюватиме «Код зворотного зв’язку», де на сайті ЦНАП в режимі реального часу можна перевірити стан розгляду документів.

З переліком необхідних документів для оформлення біометричних документів можна ознайомитися на сайті ЦНАПу (www.cnap.if.ua) у розділі «Закордонні та ID-паспорти».Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
нема визы!, 05 квітня, 17:16
Депутаты Европарламента от правоконсервативной фракции "Европа за свободу и прямую демократию" зарегистрировали поправку, которая может заблокировать принятие резолюции по безвизовому режиму для Украины, сообщает "Укринформ". По данным информагентства, авторами инициативы стали парламентарии из Великобритании, Германии и Швеции. Дебаты по поводу безвизового режима начнутся 5 апреля, а уже 6-го числа будет принята соответствующая резолюция. Согласно регламенту, законопроекту предстоит пройти утверждение в Совете ЕС. Документ вступит в силу на 20 день после публикации.
Відповісти

Гість, 05 квітня, 22:12
Срулю, до чого твій коментар? Тут мова про паспорти йде. Почитай вище.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: