Івано-Франківськ, Калуш, Коломия. Чотири прикарпатські школи увійшли до сотні найкращих в країні (інфографіка)

"Сильні" школи і талановиті діти є у всіх областях України. Як би там не було, але щороку випускники всіх українських шкіл стикаються з однією із найбільш важливих подій у своєму житті - іспитами і вступом до ВУЗу.

Результат пошуку зображень за запитом "українська гімназія №1"

 

Часто вибір професії і університету є визначальним і доленосним, а тому відповідальні батьки і їхні діти готуватися до цього починають заздалегідь. Як правило, ще в школі.

 

Яку школу вибрати, щоб дитина отримала якісну освіту? Куди піти вчитися, щоб отримати високий бал на випускних іспитах і в результаті вступити у бажаний ВУЗ? В Україні налічують майже 17 тис. шкіл, як вибрати ту, яка дасть дитині якісну освіту?

 

Щоб допомогти відповісти на ці питання і зрозуміти, де в нашій країні готують найбільш конкурентоспроможних і освічених випускників, Фокус зробив всеукраїнський рейтинг кращих навчальних закладів країни.

 

Щоб визначити 100 найкращих шкіл України, Фокус статистично обробив повні дані результатів ЗНО усіх випускників 2016 року.

 

В рейтингу присутні й 4 прикарпатські школи: УГ №1 (Івано-Франківськ) займає друге місце, Калуська гімназія - 20, СШ Івано-Франківська №11 на 89 місці і замикає рейтинг СШ №1 ім. В.Стефаника (Коломия).

 

https://focus.ua/files/2017/txt/03/29/ia2.jpgЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Гість, 06 квітня, 3:01
Я ніколи не вчився у Гімназії №1, але був учнем у З. Береговського і його дружини Оксани Антонівни. Вони потім і були серед засновників гімназії. Для мене це були одні з найкращих вчителів у моєму житті. І взагалі вчителі у школі № 23 були дуже відкриті і щирі. По крайній мірі ВСІ ті, з якими я пересікався там. На відміну від школи №4, де класних вчителів було дуже мало. Але були (Вань М.М. - математика, Романюк Г.В. - географія, Людмила Миколаївна - рос. мова, і ще Тарнавська, і деякі вчителі музики (не Терлецька). Я взагалі вважаю професію вчителя - однією із найтяжчих і найвідповідальніших, яка має бути і однією із найшанованіших. Тому КЛАСНИХ вчителів мало. Повірте моєму досвіду. Я перший медаліст-хлопець із 23 школи. Кандидат технічнимх наук. Казали, що зараз школа 23 зіпсувалась. Скажіть, чи це так?
Відповісти

Гість, 06 квітня, 8:43
Оплата у вчителів, як у низькокваліфікованої робочої сили. Ви хочете, щоб Вас хтось дуже добре вчив за нікчемні копійки??? Репетиторство, і тільки репетиторство! Плюс самостійна робота.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: