Останні дні “шанхаю”: Франківський центральний ринок стає цивілізованим (фоторепортаж)

Центральний ринок буде приведено до порядку. Вже зараз зроблено перші кроки до створення комфортних умов для продавців та покупців Франківська. Роботи не припиняються, тож невдовзі центральна частина міста повністю впорядкується: не буде більше жодних наметів та палаток.
Останні дні "шанхаю": центральний ринок стає цивілізованим
 
Міський голова Руслан Марцінків наголосив, що влаштування закритого простору для торгівлі – не тільки естетична потреба, але й санітарна, йдеться на сайті МВК.
“Планується, що всі торгові точки будуть розміщуватися в комфортному приміщенні. Хочу зауважити, що ціна за послуги ринку для продавців залишається на тому рівні, що й була до переїзду. Але набагато приємніше, коли ти продаєш чи купуєш продукти в охайному та затишному місці. Не говорю вже про зберігання продуктів, які тепер не нагріватиме сонце”, – наголосив Руслан Марцінків.
Минулого року міський голова висунув вимоги власнику щодо облаштуванння центрального ринку та створення комфортних умов для продавців та покупців.
 
 

Останні дні "шанхаю": центральний ринок стає цивілізованим

Останні дні "шанхаю": центральний ринок стає цивілізованим

Останні дні "шанхаю": центральний ринок стає цивілізованим

Останні дні "шанхаю": центральний ринок стає цивілізованим

Останні дні "шанхаю": центральний ринок стає цивілізованимЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Гість, 07 квітня, 9:59
Це знущання над містянами, які мали зручний продуктовий ринок, який спеціально спроектований згідно з санітарними нормами для роздільного продажу мясних, рибних молочних і.т.інш.продуктів. Висока стеля поглинає гамір. На ньому передбачені зручні пандуси для підвезення товару, системи водопостачання, зливу і вентиляції. Мясний ряд був забезпечений холодильниками, мясорубками і ковбанами для розділки м"яса. Що в новому павільоні?, Перше враження - шок від значного погіршення умов для всіх. Незручні стрімкі сходи, тіснява, душно, брудні підлоги, страшний шум, всього декілька холодильників. Колись в Донецьку я бачила саме такі м"ясні павільони, і тішилась що у нас європейський продуктовий ринок. Вже нема... Страшно подумати на що ще замахнеться ця "влада".
Відповісти

Яр7, 07 квітня, 23:13
Якось не в курсі - це що продуктовий ринок свободівці хочуть переселити в інше місце? Це куди? А що буде з старми ринком?
Відповісти

Гість, 12 квітня, 21:39
Мені цікаво для кого зробили цей дибільний комфорт, якщо навіть неможуть мами з коляскою чи люди на інвалідному візку піднятися на другий поверх, щоб купити м'ясо. Каляску що на плечі брати чи як. Ви знущаєтесь над людьми, нахрина забирати ринок, заберіть краще продукти, які на вулиці продають. Комфорт вони зробили, дибіли.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: