Надзвичайне життя: син одного з керівників ДСНС виклав відеоблог з розкішними канікулами батька (ФОТО, ВІДЕО)

Син директора одного з департаментів ДСНС Олександра Щербаченка Тимур виклав відеоблог з відпочинком в екзотичній Коста-Ріці в Центральній Америці. Згодом канал з усіма відео видалили.

Про це йдеться в розслідуванні "Наші гроші з Денисом Бігусом", передає Bihus.info.

Родина Щербаченків зустріла новий 2017 рік на тихоокеанському узбережжі у фешенебельному готелі Flamingo Beach Resort. Вартість такої подорожі близько 4,5 тисяч доларів.

При цьому сукупний дохід Олександра Щербаченко за 2016 рік, згідно з декларацією, становив 252 тисячі гривень, або трохи більше 9 тисяч доларів.

Instagram старшої доньки Тетяни став ще одним джерелом інформації про спосіб життя сім’ї чиновника ДСНС. З 2008 року родина Щербаченків відпочивала в Арабських Еміратах, Тайланді, Німеччині та Єгипті.

Крім того, в профілі Тетяни вже давно можна помітити фото з білим Range Rover. Правом безоплатного користування на це авто володіє матір Тетяни Наталія Щербаченко, а зареєстроване авто на третю особу – Педченко Олену Сергіївну.

Нагадаємо, рівно рік тому Олександр Щербаченко опинився в об’єктиві розслідування журналістів “Наших грошей” через подарунок у вигляді 5-кімнатної квартири на Печерську, яку він отримав у 2013 році, коли займав посаду заступника керівника київського головного управління ДСНС. Ринкова вартість такої квартири складає близько 26 мільйонів гривень.

Увагу журналістів також привернув зв’язок Олександра Щербаченка та його близьких з фірмами, пов’язаними з ДСНС.

Офіційно зареєстрованого бізнесу Олександр Щербаченко не має. Чоловік присвятив себе службі у ДСНС. Сьогодні він курує питання функціонування системи пожежного спостерігання, а саме системи передачі сигналу про надзвичайну ситуацію.

В Україні тривожні сповіщення про виникнення пожежі передаються через приватні компанії: спочатку сигнал потрапляє до приватної пультової організації, далі в управління ДСНС і лише тоді до пожежних.

В списку є мережа компаній "Дозор", власником якої є Олег Кукало. І саме в "Дозор ЛТД", за даними "Наших грошей", була оформлена і дружина діючого керівника департаменту ДСНС Олександра Щербаченка – Наталія Щербаченко. Власних компаній з пожежного спостереження дружина посадовця не має.

Ще один цікавий факт – номерний знак білого Range Rover, на якому їздить донька пана Щербаченко, раніше належав автівці Mercedes-Benz GL 550 відомого серед пожежних персонажа – того самого Олега Кукало.

Соцмережі дітей чиновників наочно демонструють, наскільки розвинуті менеджерські здібності у їх високопоставлених батьків. Адже невеликі зарплати вони можуть з легкістю конвертувати в розкішний одяг, коштовності та відпочинок у найкращих курортах по всьому світу.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: