У клініці святого Луки продовжують допомагати соціально незахищеним верствам населення

«Не майте жодних боргів ні у кого, крім боргу взаємної любові, бо той, хто любить другого, виконав закон» (Рим. 13:8)

Наслідуючи апостола Павла, Церква протягом цілої своєї історії постійно старалася втілювати його слова у життя. Вистачає лише пригадати  святого о. Піо, який турбувався про найменш захищених і, будучи бідним монахом, звів у 1956 р. сучасну на той час лікарню, якій дав назву «Дім Полегшення в Стражданнях». Інша свята, Мати Тереза, засновувала доброчинні місії щоб допомогти бідним, за якими й сама доглядала. Пам’ятаючи про хворих, те саме чинив і Митрополит Андрей Шептицький, профінансувавши створення Народної Лічниці у Львові у 1903 р.

Слідуючи заклику «Апостола народів» та беручи за приклад працю святих Церкви, Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ вже не перший рік невтомно працює для найбільш соціально незахищених людей, щоб вони змогли отримати якісну та безкоштовну медичну допомогу. Така праця продовжувалася і минулого місяця в якому Лікувально-діагностичний центр святого Луки надав 37 пільгових та безкоштовних медичних послуг, тим самим і словом і ділом виявляючи любов до ближнього.

Також нагадаємо, що триває будівництво повноцінної клініки, в якій кожний зможе отримати висококваліфіковану та ефективну медичну допомогу, використовуючи найсучасніше обладнання та піклуючись кожною людиною у дусі християнської любові. На даний час будівництва вже завершилося зведення колон четвертого поверху.

Івано-Франківська Архієпархія і надалі надаватиме допомогу потребуючим.

 

 

Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Здоров'я: