Вже після Великодня запрацює "картка франківця"

Вже після Великодніх свят запрацює "картка франківця". Відповідне положення затвердили на засіданні виконавчого комітету міської ради 07 квітня. 

Запровадження "картки франківця" дозволить соціально незахищеним громадянам міста отримати дисконтні знижки на основні продукти харчування. Спершу скористатися знижками можна буде у трьох соціальних магазинах: вул. Бельведерська, 53, Симоненка, 6 та Тролейбусна, 2б. 
 
Як пояснює заступник міського голови Богдан Білик, знижка стосуватиметься основних продуктів харчування. "Місцеві виробники погодилися знизити ціни на певні продукти для власників карток. Спершу ці знижки надали харкосмакова фабрика, хлібокомбінат, залізнична пекарня, м'ясокомбінат, кондитерська фірма "Ласощі", Франківський комбінат хлібопродуктів. Різниця в ціні коливатиметься від 5 до 20%", - пояснив Богдан Білик.
 
Міський голова Руслан Марцінків зауважив, що створити такі соціальні картки спонукає фінансове зубожіння громади. "Затвердили положення про багатофункціональну картку, так звану «картку іванофранківця». Вона надасть дисконтні знижки в магазинах на найнеобхідніші продукти харчування. Відгуки першої «хвилі» людей, які отримають картки, послухаємо після Великодніх свят. Також врахуємо всі зауваження і пропозиції, щоб розширити проект. У перспективі плануємо залучити аптеки, щоб люди могли придбати дешевші ліки, а також використовувати картку як "електронний квиток" у громадському транспорті. Також будемо працювати над розширенням списку підприємців і збільшенням асортименту продуктів", - пояснив міський голова.

Заощаджуй з "карткою франківця"

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Гість, 07 квітня, 23:48
Як і де отримати картку івано-франківця?
Відповісти

Гість, 08 квітня, 20:24
де іі можна получити?
Відповісти

Додати новий коментарПогода, Новости, загрузка...

Погода, Новости, загрузка...Останні новини з категорії Суспільство: