У Івано-Франківську зупинили видачу ID-карток та закордонних паспортів з чіпом

У ЦНАПах та «Паспортних сервісах» на території всієї України тимчасово призупинено оформлення паспортів
news-image: У Франківську зупинили видачу ID-карток та закордонних паспортів з чіпом
 

Про це Бліц-Інфо повідомили у прес-службі міського ЦНАПу.

Як зазначається, внаслідок слідчих дій відносно оператора зв’язку, які вчора, 6 квітня, розпочали працівники СБУ, у Центрах надання адміністративних послуг, а також «Паспортних сервісах» було тимчасово призупинено оформлення та видачу українських ID-карток та біометричних закордонних паспортів.

Про відновлення оформлення та видачі паспортів у ЦНАП Івано-Франківська обіцяють повідомити на офіційному сайті Центру. Наразі адміністратори здійснюють прийом громадян для надання консультацій щодо переліку документів для оформлення паспортів.

Задля максимально швидкого поновлення роботи каналів зв’язку та можливості оформлення й видачі біометричних документів Державна міграційна служба України звернулася з листами до СБУ, Держспецзв’язку та ДП «Українські спеціальні системи».

Нагадаємо, вчора у міському ЦНАПі урочисто презентували кабінет прийому документів на видачі ID-карток та біометричних закордонних паспортів. Офіційно він повинен був запрацювати з сьогоднішнього дня.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: