Пошук роботи в Україні: де найлегше влаштуватися і скільки це триває (інфографіка)

Кожен десятий українець витратив більше року для пошуку нової роботи.

Про це свідчать дані опитування Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна (hh.ua), проведеного у березні 2017 року. Дослідження стосувалося останніх 6 місяців.

Згідно з опитуванням, половина українців не змінювала постійного місця роботи за цей період. Третина респондентів шукала роботу.

14% респондентів вистачило декілька тижнів, аби працевлаштуватись. Натомість кожен десятий опитаний займався пошуком нового місця зайнятості протягом двох місяців. 6% зауважили, що вони були в процесі пошуку приблизно півроку. Кожен двадцятий респондент займався питаннями працевлаштування від шести місяців до року, і кожен десятий витратив на це більше року.

Найвищий показник працевлаштування спостерігається у сфері важкої промисловості — 26% респондентів серед опитаних вдалося залагодити питання працевлаштування протягом двох чи декількох тижнів. У сфері гуртової торгівлі кожен п’ятий респондент зміг знайти роботу за один місяць. У сфері логістики і транспорту схожа ситуація: нове місце працевлаштування знайшлося швидко для 19% респондентів. Також, у порівнянні з іншими професійними галузями, хороші показники працевлаштування мають представники сфери медіа та IT.

Натомість є професійні сфери, де процес працевлаштування може затягнутися надовго. Так, кожен п’ятий спеціаліст державних структур і кожен шостий фахівець у сфері телекомунікацій витратили понад рік, аби знайти підходящу роботу. Непроста ситуація з пошуком нового місця складається у охочих працювати в нафтогазовому та фінансовому секторі. 10% спеціалістів легкої та харчової промисловості також працевлаштовувалися близько року.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Гість, 10 квітня, 23:36
Чому не пишите правду, скільки коштує у нас робота! Просто так роботи не знайдеш, її треба купити!
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Економіка: