В Івано-Франківську пропагуватимуть партнерські пологи

12 квітня на Вічевому майдані відбудеться відкриття фотовиставки «Народжуємо разом», під час якої будуть представлені світлини з фотозйомки партнерських пологів семи пар, що відбулися протягом грудня 2016 року на Франківщині.

Фотографії покажуть ті щирі емоції, які переживають рідні люди під час народження дитини, та про’демонструють, що це один з найважливіших моментів у житті не лише майбутньої мами, але й її близьких – чоловіка, батьків, родичів.

Присутність партнера на пологах не лише надає необхідну психологічну підтримку, але й допомагає знизити потребу в знеболювальних засобах та хірургічних втручаннях. Вона також зменшує тривалість переймів та знижує рівень травматизму матерів та немовлят. Партнер підтримує жінку емоційно та фізично, допомагає спілкуватися з медперсоналом, вчасно звернутися по допомогу. 

Згідно з опитуванням, лише 46% респондентів в Івано-Франківській області підтримували партнерські пологи (дослідження KAPB 2012-2013). 

Дитячий Фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні  та Міністерство охорони здоров’я України за підтримки Швейцарської Конфедерації організовують кампанію «Народжуємо разом», щоб поширювати цю практику серед жителів області.

Запрошуємо усіх жителів та гостей міста відвідати відкриття фотовиставки, поспілкуватися з учасниками проекту та відчути їхні емоції від народження разом!

Дата, час: 12 квітня 2017 року, 13:00

Місце: м. Івано-Франківськ, Вічевий майдан

У відкритті візьмуть участь: 

• Голова ОДА Івано-Франківської області Олег Гончарук;

• Заступник мера м. Івано-Франківськ Олександр Левицький; 

• Голова Представництва Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) Джованна Барберіс;

• Заступник Директора Департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської області Микола Стовбан;

• Пара молодих батьків, які народжували разом - Олена Муль і Володимир Містерман, Івано-Франківськ.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: