Соціальний захист прикарпатців обговорили на колегії профільного департаменту ОДА (відео)

Під головуванням в. о. директора Віталія Яворського 6 квітня відбулося засідання колегії департаменту соціальної політики облдержадміністрації.

Обговорено підсумки роботи установ системи соціального захисту населення області у 2016 році, а також питання про захист інформації та персональних даних, про створення ради директорів інтернатних установ при департаменті соціальної політики ОДА та ряд інших.

Участь в колегії взяли регіональний координатор Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Світлана Дем’янчук, заступник голови облдержадміністрації Ігор Пасічняк, перший заступник голови обласної ради Василь Гладій, голова постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики Манолій Піцуряк, голова постійної комісії обласної ради з питань захисту прав учасників і ветеранів антитерористичної операції на Сході України та їх сімей Наталія Чаплинська, головний спеціаліст Західного міжрегіонального відділу Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Володимир Веркалець. На колегію запрошені заступники голів райдержадміністрацій та міських голів міст обласного значення, керівники та IT‑спеціалісти структурних підрозділів з питань соціального захисту населення РДА та міськвиконкомів та інші спеціалісти галузі.

Відзначено, що департамент соціальної політики облдержадміністрації, установи системи соціального захисту населення упродовж 2016 року здійснювали послідовну роботу з впровадження соціальної політики, зокрема щодо зменшення заборгованості із заробітної плати, реформування системи соціальних послуг, підвищення адресності при наданні соціальних виплат, субсидій та пільг, наголошувалось про необхідність посилення захисту інформації та персональних даних.

Колегія погодила положення про раду директорів інтернатних установ при департаменті соціальної політики обласної державної адміністрації та її склад, розглянула ряд інших питань.

За результатами розгляду питань порядку денного та з метою покращення роботи підзвітних та підконтрольних установ системи соціального захисту населення, ефективного використання бюджетних коштів, поліпшення соціального захисту і соціального обслуговування населення колегія департаменту соціальної політики облдержадміністрації прийняла рішення та визначила пріоритетні напрями установ системи соціального захисту населення області.

Кращих у сфері соціального захисту населення фахівців нагороджено почесними грамотами голови облдержадміністрації.

ф

 

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністраціїЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: