Прикарпатські правоохоронці провели волейбольний турнір "Кубок Міністра внутрішніх справ-2017" (фото)

10 квітня, на базі тренінгового центру ГУНП в Івано-Франківській області відбувся І етап Всеукраїнського турніру з волейболу між командами поліції Прикарпаття, нацгвардійцями в/ч 1241, управління поліції охорони та Факультету №3 м.Івано-Франківськ НАВС України. Інформує npu.gov.ua.

З метою підвищення рівня спортивної майстерності, фізичної загартованості та зміцнення здоров’я, а також на виконання Наказу МВС України, в Івано-Франківську відбувся обласний етап Всеукраїнського турніру з волейболу серед правоохоронних відомств структури МВС України.

У підсумку гри, в якій брали участь чотири команди, І місце здобула збірна команда підрозділів поліції ГУНП в області, другими у Кубку стали гравці команди Факультету №3 і ІІІ місце здобула команда поліції охорони.

За участь у змаганні та здобуті призові місця команди були нагороджені Кубками та медалями.

Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.