КНДР пригрозила війною США

В КНДР переконані, що дії США поблизу Корейського півострова націлені на початок нової війни. Тож погрожують США відповідно відреагувати на будь-які дії, в тому числі і військовими методами.

Про це йдеться в заяві міністерства закордонних справ КНДР, передає "Інтерфакс-Україна".

"КНДР готова відреагувати на будь-який рух в сторону війни, до якої прагнуть США. Ми можемо вжити жорстокі контрзаходи проти провокаторів, щоб усією міццю нашої зброї захистити себе", – йдеться в повідомленні.

Причиною такої заяви стало те, що США направило ударну групу винищувачів на чолі з авіаносцем "Карс Вінсон" в Тихому океані ближче до Корейського півострова. Такі дії керівництво США пояснило зростаючою загрозою з боку КНДР через розвиток ядерної зброї.

Коментуючи це рішення американського уряду, дипломати Північної Кореї зазначають, США вступило в серйозну стадію, щоб розпочати вторгнення в КНДР.

Спостерігачі відзначають, що це є демонстрацією сили, однак не виключають завдання США удару по Північній Кореї. Як аргумент експерти наводять ракетний удар США по авіабазі сирійських ВПС 7 квітня.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: