ІФНТУНГ долучається до створення нового Єгипетсько-Українського університету

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу та ще 5 вишів України братимуть участь у створенні нового Єгипетсько-Українського університету.

Це передбачено угодою про співпрацю, що була підписана у ІФНТУНГ під час візиту делегації Арабської республіки Єгипет на чолі з колишнім міністром освіти цієї країни Махмудом Або Ель-Наср.

У межах угоди також планується обмін студентами, стажування, розробка спільних навчальних програм, реалізація програми подвійних дипломів тощо.

Нагадаємо, що Уряд Єгипту представив проект будівництва нової адміністративної столиці країни. У нове місто, назву якого ще не затверджено, будуть переведені парламент та міністерства. Там же побудують готелі на 40тис номерів, 2тис шкіл, 18 лікарень, міжнародний аеропорт та 5 вищих навчальних закладів, одим із яких буде і новий Єгипетсько-Український університет.

Довідково: ІФНТУНГ веде широку міжнародну освітню та наукову діяльність. Нині у виші навчається понад 500 студентів з 41 країни світу. Для популяризації освіти в Україні закордоном представники університету постійно зустрічаються з представниками посольств та іноземними делегаціями, відвідують країни, де проживають потенційні студенти, відповідають на численні іноземні запити через контактну форму сайту університету http://nung.edu.ua тощо.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністраціїЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментарПогода, Новости, загрузка...

Погода, Новости, загрузка...Останні новини з категорії Суспільство: