Суд вдруге не зміг заслухати апеляцію блондинки, яка збила трьох осіб у Крихівцях та втекла із місця пригоди

11 квітня в Івано-Франківському апеляційному суді мало відбутися засідання у справі Тетяни Михайлової.

Результат пошуку зображень за запитом "тетяна михайлова"

 

Як інформували ЗМІ, вдень 31 березня жінка за кермом BMW у стані алкогольного сп’яніння збила трьох людей та втекла з місця події.

Раніше суд ухвалив рішення обрати запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із можиливим внесенням застави у розмірі 1 мільйон 336 тисяч гривень. Михайлова оскаржує це рішення.

Апеляційне засідання мало проходити у режимі відеотрансляції. На засідання прийшли представники громадськості та патрульної поліції.

Однак через те, що одному із суддів раніше сьогодні стало зле – йому викликали швидку, засідання відклали на завтра, 12 квітня, на 9:00, інформує “Галка”.



Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.



Коментарі:
Гість, 11 квітня, 18:33
Це та що виграє всі тендери? Та її не посадять, бо винна, але має гроші та звязки. Верховнство права - це в книжках для зелених студентів. У нас правлять ЗЕЛЕНІ ПАПІРЦІ В КИШЕНЯХ СУДДІВ! ТЮРМА - ДЛЯ ЛОХІВ.
Відповісти

Гість, 11 квітня, 19:48
Це та сама банда що "пожаліла" арабів. За арабів кажуть вони піднялися на 30 000
Відповісти

Гість, 11 квітня, 18:43
Наші судді-самі слабі ..,,пропиті тварі
Відповісти

Гість, 11 квітня, 19:50
Видно мали випускати тетянку а тому від нервів стало зле. Ці пацани працюють за серйозні цифри. Це тобі не самий чесний міський суд який дав їй мільйон
Відповісти

Гість, 11 квітня, 19:08
Маєш бабло,можеш нічого не боятися.Можеш вбивати. рубати,різати....Всеодно відмажешся.
Відповісти

Гість, 11 квітня, 19:10
Полюбе порішали вже, уже два рази переносять суд, як це так суддя раптово захворів на півдоби... Сьогодні​ захворів а завтра виздоровів на ранок. Ганьба!!!
Відповісти

Гість, 11 квітня, 19:56
Цирк на дроті... Гроші вирішують все.
Відповісти

Гість, 11 квітня, 20:17
Всі знають,що хабар вже заплачено.Що за цирк ....,хай попробують не посадити.
Відповісти

Гість, 11 квітня, 20:58
дячуки шкрібляки гандзюки щоб ви здохли і вапші діти повісилися кари на вас немае
Відповісти

Гість, 12 квітня, 8:04
всі прокльони в страсний тиждень обовязково впадуть на твоїх дітей.
Відповісти

Москалю, 11 квітня, 23:21
Москалі коли ви всі здохните від бояришника чи подавитесь блінами з лопати чи може вас сталагмітом з мочі придавить.... P.S. на поминкі не ждіть
Відповісти

Гість, 11 квітня, 21:21
"одному із суддів раніше сьогодні СТАЛО ЗЛЕ" - мабуть сказився, а може щось ЗЛЕ на нього наступило. Швидше за все від повної передоплати
Відповісти

Гість, 11 квітня, 21:37
Йому стало зле від розміив хабаря, запаморочення голови)))
Відповісти

Гість, 11 квітня, 22:24
її офіс на 4 поверсі Арс дому навпроти ратуші.Сиідіти вона не буде 101%.
Відповісти

Гість, 11 квітня, 22:38
Справедливий суд.А не суд хабарників і корупціонерів ,хіба для когось секрет хто у нас судді на яких авто ,якими статками володіють і тд...Задрали...
Відповісти

Гість, 11 квітня, 23:11
Хто раптово захворів? Всі здорові як бики,страх прийняти рішення про закону і по совісті? Як того вимагає ЄСПЛ.. і численні справи,програні державою і за рахунок простих людей відшкодовано збитки?
Відповісти