Підполковник Кочкін сьогодні отримав вирок суду

У вівторок, 11 квітня 2017 року, Івано-Франківським міським судом було винесено вирок у справі колишнього начальника відділу першого територіального управління з обслуговування Львівської, Івано-Франківської та Закарпатської областей Департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції, 1978 року народження, якого підозрювали у вчинені злочинів передбачених ч. 1 ст. 309 ККУ ( незаконне придбання, зберігання, наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту, вчинені за попередньою змовою групою осіб якщо предметом таких дій були наркотичні засоби, психотропні речовини або їх аналоги у великих розмірах,) та ч. 2 ст. 369-2 ККУ (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди для себе чи третьої особи за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави )

Результат пошуку зображень за запитом "кочкін олександр"

 

Судом встановлено, що підозрюваний, разом зі своїм заступником, теж підполковником поліції, вчинили ряд злочинів у сфері незаконного обігу наркотичних та психотропних речовин. Також під час судового слідства було встановлено, що вказана особа, разом зі своїм заступником, отримали незаконну винагороду у розмірі $ 1000 доларів США, за обіцянку вплинути на слідчого, уповноваженого на виконання функцій держави, з метою не притягнення особи, матеріали щодо якої виділено в окреме провадження до кримінальної відповідальності, інформує прес-служба суду.

Крім того, під час проведення досудового слідства, згідно санкції Івано-Франківського міського суду, в кабінеті підозрюваного було проведено обшук та виявлено 10 блістерів із написом “Subutex 8 Mg”, які містили наркотичний засіб бупренорфін.

28 вересня, 2016 року, під час проведення досудового слідства, між підозрюваним та прокурором, було укладено угоду, відповідно до якої обвинувачений беззастережно визнав свою вину у вчиненні злочинів, передбачених ст. 309 ч.1, ст. 28 ч.2 ст. 369-2 ч.2 КК України, щиро розкаявся, активно сприяв розкриттю злочинів.

При цьому сторони угоди покарання для екс-правоохоронця у вигляді двох років позбавлення волі.

Розглянувши усі матеріали справи, дослідивши докази, а також заслухавши думки сторін, Івано-Франківський міський суд виніс по даній справі вирок. Згідно цього вироку, підозрюваного, 1978 року народження, судом визнано винним у вчинені злочинів передбачених ст.309 ч.1, ст.28 ч.2 ст.369-2 ч.2 КК України, та призначено йому покарання у вигляді позбавлення волі на строк два роки із позбавленням права обіймати посади пов'язані із виконанням в правоохоронних органах організаційно-розпорядчих, та адміністративно-господарських функцій строком на три роки.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Гість, 11 квітня, 19:11
Дуже серйозний вирок...
Відповісти

Гість, 12 квітня, 5:58
А шо там з Гошовським Вованом? Також дадуть два по 365?
Відповісти

Додати новий коментарПогода, Новости, загрузка...

Погода, Новости, загрузка...Останні новини з категорії Кримінал: