У вівторок, 11 квітня, до обласного центру Прикарпаття із робочим візитом завітав міністр інфраструктури Володимир Омелян.

 У вівторок, 11 квітня, до обласного центру Прикарпаття із робочим візитом завітав міністр інфраструктури Володимир Омелян.

Результат пошуку зображень за запитом "ремонт доріг"

 

Від самого ранку столичний гість оглядав дороги області, після чого, зустрівся із місцевими ЗМІ та поділився враженнями, повідомляє WestNews.

Зокрема, як розповів Омелян, наразі в Україні запроваджено систему «Кост» – це незалежний моніторинг, який фінансується урядом Британії. У ньому аналізується звітність усіх компаній, в тому числі «Укравтодору», від тендерних закупівель до результату робіт.

«Відтак, маємо чітку картинку по Україні цього року. Приємно, що Франківщина тут, в добрих лідерах. Інші області показали набагато гірші результати», – наголосив міністр.

Але, за його словами, мають місце й такі випадки на Івано-Франківщині, коли вартість ремонту кілометра доріг складає від 7 до 9 млн. грн., але окремі підприємства давали 15 млн. грн., пояснюючи це дуже складним ландшафтом.

«Хоча, переважно це були просто відмовки. Ці випадки зараз теж розслідують і винні неодмінно будуть покарані», – додав Омелян.

17886692_415942498783830_1464230855_oЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментарПогода, Новости, загрузка...

Погода, Новости, загрузка...Останні новини з категорії Суспільство: