Прикарпатські «надзвичайники», у горах, рятували миколаївських спортсменів

Прикарпатські «надзвичайники», у горах, рятували миколаївських спортсменів

Результат пошуку зображень за запитом "переправа через річку на мотузці"

фото ілюстративне

 

Вчора пізно ввечері, о 21.18 годині, на ПЗЧ ДПРЧ-9 м. Яремче поступило повідомлення від громадянина  про те, що в м. Яремче по вул. Курортній до нього звернувся підліток, 1999 р.н. та повідомив, що на іншому березі річки Прут знаходяться люди, які не можуть самостійно перейти річку.

Для надання допомоги о 21.18 год. виїхало відділення ДПРЧ-9 м. Яремче (1 тех., 4 чол.) та о 21.44 год. працівники Яремчанського ПРВ ГПРЧ АРЗ СП УДСНС в області (1 тех., 7 чол.).

По прибуттю до місця виклику було встановлено, що група туристів-спортсменів з 7 осіб (1 дорослий та 6 підлітків, 17-18 років) з Миколаївської області під час сходження з г. Маковиця зійшли з маршруту та вийшли на березі річки Прут і самостійно перейти її не можуть.

Один з туристів,   1999 р.н., переплив річку та покликав на допомогу.

Працівники Яремчанського ПРВ з рятувальної мотузки організували переправу через р. Прут та за допомогою індивідуальних страхувальних систем та костюмів Л-1 переправили на протилежний берег річки 6 осіб. Стан туристів задовільний, медичної допомоги не потребують. Група направилась на ночівлю в хостел в м. Яремче.

На місце події виїжджав начальник ДПРЧ-9 м. Яремче, працівники поліції, бригада ШМД, інформують в УПЦЗ.



Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар




Останні новини по темі: