Які новинки з’явилися у книгарнях міста?

Відтепер на нашому сайті ви можете дізнатися про нові видання, які нещодавно з’явилися у книгарнях Івано-Франківська. Сьогодні ми розповідаємо про три книги, які зацікавили нас цього тижня і які ви можете придбати у крамниці «Сучасна українська книга».

Макс Кідрук «Любов і піраньї»

З анотації: «Будь-хто у своєму житті тікав від проблем. Але мало хто робив це буквально, покинувши всі непорозуміння з коханою та вирушивши у подорож Бразилією! Цього разу в Макса вперше не було плану подорожі, заброньованих костелів та квитків, а натомість була компанія київських «білих комірців», які вирішили, що зимова відпустка з фотополюванням на кайманів і піраній у Пантаналі більш екзотична, ніж пляжі Єгипту чи лижні траси Карпат Тепер най безлюдніша у світі та водночас сповнена життям волога савана щомиті насміхатиметься з офісної пихи та вражатиме горе-мандрівників зустрічами зі своїми екзотичними мешканцями».

Дарсі Белл «Проста послуга»

З анотації: «Після загибелі чоловіка й брата молода мати Стефані довго була самотня. Тепер у неї з’явилася подруга – гламурна красуня з індустрії моди, ідеальна мати і дружина – Емілі. Вони такі ж дружні, як і їхні п’ятирічні сини, й іноді роблять одна одній невеликі послуги. Емілі попросила забрати Нікі зі школи, та ввечері не приїхала за ним… У розпачі Стефані просить поради в читачок свого блогу. І допомагає пережити біду Шонові, чоловіку зниклої подруги. Коли тіло Емілі знайдуть і поховають, цей жах, схоже закінчиться. Чи ні?»

Соломія Караєва «Школа AGH»

З анотації: «Напевно, кожен з нас не раз задумувався над майбутнім: яким воно буде, і чи будуть наші нащадки щасливі. А чого досягне наука і технології? Дозвольте мені зробити невеличке припущення: познайомтеся з гібридами людей і тварин. Свою наукову таємницю створення таких гібридів я поки що розкривати не буду. Та одразу можу сказати – це справді науковий прогрес! Звісно, знаючи людську сутність, ви розумієте, що нам, людям, навряд чи сподобається такий експеримент. І тоді де жити і вчитись бідолашним гібридам, котрі за цей час вже встигли підрости?»Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментарПогода, Новости, загрузка...

Погода, Новости, загрузка...Останні новини з категорії Культура: