«МТС Україна» обіцяє розвивати мережу 3G на Івано-Франківщині

12 квітня в облдержадміністрації відбулася робоча зустріч заступника голови облдержадміністрації Ярослава Паранюка з представниками ПрАТ «МТС Україна» (бренд Vodafone) з питань розвитку телекомунікаційних мереж на території області.

Ярослав Паранюк запевнив представників мобільного оператора в підтримці облдержадміністрацією розвитку зв’язку на Прикарпатті та забезпечення якісних послуг населенню та гостям краю.

Присутній на зустрічі заступник генерального директора ПрАТ «МТС Україна» Костянтин Воробйов зазначив, що компанія має великі плани щодо розвитку мережі 3G на території Івано-Франківської області в 2017-2018 роках, при цьому пріоритетним є забезпечення якості та стабільності послуг.

Сторони домовилися продовжити співпрацю, при цьому особливий акцент в роботі поставити на забезпеченні та покращенні послуг зв’язку у віддалених та високогірних районах, а також на реалізації соціальних проектів у населених пунктах Прикарпаття.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністраціїЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Гість, 13 квітня, 19:34
Та ваш 3G вже нікому нах... не потрібен, вбийте його в зародку і розвивайте LTE!!!!
Відповісти

Додати новий коментарПогода, Новости, загрузка...

Погода, Новости, загрузка...Останні новини з категорії Суспільство: