В Івано-Франківську скасували тендер на закупівлю автобусів

Тендерний комітет КП “Електроавтотранс” Івано-Франківської міської ради скасував закупівлю чотирьох автобусів.

Результат пошуку зображень за запитом "автобуси"

 

Голова тендерного комітету Василь Бойчук повідомив, що 17 березня 2017 року по цій закупівлі в Антимонопольний комітет України було направлено скаргу і закупівлю було заблоковано, передає газета “Галичина”.

“11 квітня в системі було опубліковане рішення, в якому комунальне підприємство зобов’язано внести зміни в тендерну документацію. Нами в системі по даній закупівлі було внесено коментар до рішення АМКУ, як це вимагала система, причому закупівля залишалась у статусі “Заблоковано”, а після внесення коментаря в систему, статус закупівлі автоматично системою було переведено в статус “Предкваліфікація”, що не дало нам змоги редагування даної закупівлі. Нередагування даної закупівлі не дає нам можливості виконати рішення АМКУ. Пропоную відмінити дану закупівлю, відредагувати тендерну документацію в частині викладених вимог АМКУ та оголосити нову процедуру закупівлі товарів”, – йдеться у протоколі тендерного комітету.

За скасування закупівлі проголосували усі члени тендерного комітету.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Влада: