В Івано-Франківську жінка намагалася обманути поліцейських

Сьогодні на оперативній нараді у міського голови заступник начальника управління патрульної поліції у місті Івано-Франківську Олег Сердюк проінформував про забезпечення громадського порядку та стан збереження комунального майна на території міської ради.

Поліцейський зазначив, що є непоодинокі випадки, коли жителі міста викликають патруль, щоб використати їх з корисливою метою.

«Був випадок, коли жінка скористалася послугами таксі та сказала, що немає з собою коштів, тому зайде в квартиру по гроші. Залишила таксисту в заставу телефон. З дому жінка подзвонила на 102 і сказала, що її телефоном незаконно заволоділи», — сказав поліцейський.

Патрульні приїхали на виклик, однак, як з’ясували — франківчанка сказала неправду. «На неї склали адміністративний протокол — це 51 грн штрафу за завідомо неправдиві дані», — сказав Олег Середюк.

За словами патрульних такі випадків чимало, тому вони закликають людей бути свідомими.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Гість, 18 квітня, 20:46
завідомо неправдиве повідомлення про злочин - це є злочин. а не адмінправопорушення. менти оформили злочин протоколом по купап. ЦЕ ПЕРЕВИЩЕННЯ ПОВНОВАЖЕНЬ- ТЕЖ ЗЛОЧИН
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Кримінал: