З ким і чому генпрокурор зустрічається опівночі (відео)

У свіжому випуску програми Наші гроші – генпрокурор Юрій Луценко провів пізню зустріч із депутатом президентської політичної сили Олександром Третьяковим та екс-головою Адміністрації Президента Борисом Ложкіним. Така подія могла б не викликати підозр, якби не декілька цікавих деталей.

По-перше, на столі, окрім чарок, була присутня і тека з документами. По-друге, не всі учасники такої зустрічі пов’язані такими близькими дружніми стосунками. А ось до корпоративного конфлікту навколо найбільшої лотерейної компанії України тим чи іншим чином дотичні усі.

На питання журналістів високопосадовці відреагували роздратовано та назвали це "просто зустріччю старих друзів". Втім, покинули бар щойно їх разом вдалося відзняти на відео.

На столі у "старих друзів" лежала папка з паперами, прикрита білими аркушами. Пізніше Олександр Третьяков не зміг пригадати, що це були за папери.

"Українська національна лотерея" (УНЛ) – найбільший гравець на вітчизняному лотерейному ринку. Там нещодавно силові структури проводили обшуки по незаконному пункті обміну валют. Олександр Третьяков приїхав туди особисто. За інформацією одного з видань, він туди прибув як один із фактичних співвласників компанії УНЛ.

Зараз "Українська національна лотерея" не розкриває своїх фактичних бенефіціарів навіть Міністерству фінансів. Вона записана на невідому кіпрську фірму. Третьяков також відмовився назвати свій стосунок до УНЛ та причину візиту до компанії під час обшуку силовиків.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: