П’ять днів і одна ніч: у Івано-Франківську пройде фестиваль французького кіно

Івано-Франківськ приєднався до проведення фестивалю «Французька весна в Україні», який уже в 14 раз проводиться та щоразу розширює свою географію.

Посольство Франції в Україні, Французький інститут в Україні, за підтримки БФ «Україна Інкогніта» запрошують франківців відвідати відкриття фестивалю "Французька весна в Україні", яке відбудеться 21 квітня у холі театру кіно «Люм’єр» о 17 годині.

В цей день можна буде переглянути французьку стрічку Кейтель Куілівье «Сюзанн».

В рамках програми відбудуться і наступні покази: 21.04 «Сюзанн», 22.04 «Безтямний П’єро», 23.04 «Сезар і Розалі», 24.04 «Час одкровень», 25.04 «Літня казка»

Також в рамках фестивалю відбудуться «Довгі ночі короткого метра», які стають дедалі популярнішими. Глядачам запропонують 6-7 годин кіно - добірку кращих французьких короткометражних фільмів. Особливий акцент програма робить на стрічках, які побачили світ нещодавно.

Більшість фільмів з «Ночей» були представлені публіці на міжнародних кінофестивалях у Каннах, Клермон-Феррані, Нью-Йорку та Торонто. Це - фантастичні драми, комедії, анімаційні фільми.

Ще однією подією фестивалю французького кіно у Франківську стане виступ відомого французького тріо Гійома Лопеза у Панорама Паб 22 квітня о 20.00.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Культура: