Знай наших: прикарпатський школяр виступить на всесвітньо відомій конференції

 Юний прикарпатський дослідник, учень Долинського ліцею Андрій Шкредко візьме участь у всесвітньо відомій конференції науковців у Німеччині.

 

Пише WestNews з посиланням на прес-службу Долинської РДА.

Відбір до участі в конференції, що триває з 16 по 22 квітня в німецькому місті Штутгарт, був на конкурсній основі. За право виступу зі своїм дослідженням боролися 37 найсильніших школярів-науковців України в галузях фізики, математики, інформатики та екології з 7 регіонів України (Донецька обл. – 6; Дніпропетровська обл. -1; Запорізька обл. – 3; Івано-Франківська обл. – 4; Київська обл. – 14; Харківська обл. – 1; Чернівецька обл. – 8). За умовами конкурсу, 22 грудня 2016 р. відбулась віртуальна співбесіда з учасниками І-го національного етапу «ICYS-Україна 2017».

В оргкомітеті національного відбору представники НЦ МАН України, ІОД НАПН України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» та громадської організації «Європейська Мала академія наук – Euro-JAS» наголосили на високому науковому рівні поданих проектів.

У фіналі здобув перевагу саме учень Долинського математично-природничого ліцею Андрій Шкредко. Він і представить власну науковову роботу на конференції.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: