Ірина Луценко назвала секрети сімейного щастя

Не перевіряти мобільний і кишені чоловіка – це і є запорукою сімейного щастя.
Юрій та Ірина Луценко. Фото: unian.uaЮрій та Ірина Луценко. Фото: unian.ua

За словами нардепа, з майбутнім чоловіком вони разом вчилися в університеті "Львівська політехніка". Ірина була зразковою студенткою, тоді як майбутній Генпрокурор – повною її протилежністю. Про це в ефірі програми "Перші другі з Наталією Влащенко" на телеканалі "ЗІК" розповіла народний депутат від фракції "Блок Петра Порошенка", дружина Генерального прокурора України Юрія Луценка Ірина Луценко.

"Джинси у нього були не якісь там Levis, а звичайні індійські джинси. Він постійно поправляв свої окуляри. Він був дуже активним, його завжди було багато, він вже тоді був організатором і лідером. Щось в ньому було таке, як вогонь, вихор енергії та позитиву. Він був дуже винахідливим", – розповіла Луценко.

Нардеп зізналася, що завдяки цьому звернула увагу на Юрія. А вирішальним моментом став поливаний понеділок, день, коли хлопці і дівчата обливають один одного водою.

"Луценко завжди організовував дискотеки, дражнився, ходив ночами в компанії друзів. А ми вчилися на прикладній математиці і у нас не було часу на розваги. І я пам'ятаю, що дівчата вирішили його покарати: набрали трилітрову банку води і вилили на нього. Луценко вирвав зі стіни вогнегасник і почав жовтої піною заливати коридор: "Хочете поливаний, отримаєте поливаний", - розповіла жінка.

Згодом Луценко влаштував для майбутньої дружини екскурсію Львовом, чим і підкорив її.

За словами Ірини, за 29 років у неї не виробився імунітет проти чоловіка. Вона завжди готова йти за ним і слухати його.

Також вона зазначила, що завжди довіряє чоловіку – ніколи не перевіряла його кармани та мобільний телефон.

"Я ніколи не лазила у чоловіка по кишенях або в його телефоні. І так само не люблю, коли вторгаються в мій особистий простір", – висловилася Луценко.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Гість, 20 квітня, 14:56
Обікрасти народ України і покривати злочини - секрет сімейного щастя Луценків. Жодної реальної спарви по Майдану не розслідував як і його попередники Махніцький, Ярема, Шокін. У Януковича теж було до певного часу сімейне щастя і задвалось навічно. А ці бидляки у яких за спиною немає Росії, а народ вони омбанули дуже і дуже нагло і підло у війну... Їх сімейному кінцю не позавидуєш.
Відповісти

Гість, 20 квітня, 15:40
Як хочеться побачити ту кончину. Народ, якби був мудрим, давно б їх розіпнув.
Відповісти

Гість, 20 квітня, 18:15
Народ мудрий і не чіпає щоб москалі з "ДНР"-рами не повернулись. Та й шантажують постійно гривню обвалити... Закінчиться конфлікт - і все кінець ери всіх "луценків".
Відповісти

Гість, 20 квітня, 18:14
Хто заставляє? Лети в Сирію чи в метро Санкт-Петребурга покатайся з розумними росіянами у яких без Майдану рубль упав. Правильно погнали москалів, але не ту владу вибрали після Майдану. Росіяни ж нічог оне вибирають, а лише думають що мають право вчити інших.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: