"Студент всіх часів": Журналіст розповів про успішне закінчення кількох університетів Гройсманом

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман, який раніше займав пост голови Верховної Ради, всі дипломи про вищу освіту здобував на заочній формі навчання
Володимир Гройсман. Фото: informator.news
Володимир Гройсман. Фото: informator.news

Гройсман ще у 14 років, коли навчався у школі, пішов працювати слюсарем. Він займався виготовлення декоративних ґрат. Вже за два роки отримав посаду комерційного директора вінницького ринку, яким володів його батько, зазначив журналіст Роман Романюк, передають Патріоти України.

У 1995 році керівник уряду пішов здобувати диплом про вищу освіту одразу після закінчення школи. Він навчався у приватному Вінницькому інституті регіональної економіки та управління. У 1999 році здобув диплом “молодшого спеціаліста ” із правознавства.

Вже за рік Гройсман вступив на заочне відділення іншого приватного вузу – вінницької філії Міжрегіональної академії управління персоналом. У 2002 році він вже мав ступінь “бакалавр права”, а ще за рік – диплом “спеціаліста” з правознавства і кваліфікацію “юрист”.

Вінницька філія МАУПу стала фігурантом скандалу у 2006 році. Мінсовіти виявило, що навчальний заклад видає набагато більше дипломів, ніж має студентів. У цьому ж відділенні МАУПу навчався й соратник прем’єра, міністр соцполітики Андрій Рева. Після здобуття другої вищої освіти він отримав освіту юриста.

У 2007 році Гройсман вирішив отримати ступінь магістра й вступив на заочне відділення до Національної академії держуправління при президенті. Вже у 2010 році він отримав диплом за фахом”управління суспільним розвитком”.

Кар’єра нинішнього прем’єра розвивалась надзвичайно стрімко, попри відсутність ”червоного диплому” та особливих успіхів у навчанні.

У листопаді 2005 року він стає секретарем міськради Вінниці. Вже за рік 28-річного Гройсмана обирають мером цього міста. У 2014 році його призначили головою Верховної Ради, а за два роки він опинився в прем’єрському кріслі.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Гість, 20 квітня, 17:57
Ви сподівались на інше. Хто у владі з нормальним дипломом? Звідки там узятись таким? Аналогічно з них "полковники" і "герої бойових дій у Косово з медалями" як Литвин. Луценко з освітою... Це ж просто клани, які покрвиають своїх завдяки "демократичній системі з нюанасами". Це як ротердам плюс і європейські ціни але без зарплат і європейських правил ринку. Нажаль виборці брехню сприймають нормально. І це проблема не лише наша а й всього СССР. Виборці чомусь впевнені що когось обранець обдурить більше ніж їх.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: