В коломийській поліції намагаються приховати подвійне убивство?

На третій день Великодніх свят у Коломиї трапився прикрий випадок.

Результат пошуку зображень за запитом "труп на вулиці"

 

До редакції «Галицького кореспондента» звернувся чоловік, який повідомив, що 18 квітня у Коломиї вбили двох людей, а третій зараз у лікарні.

За його словами, чоловіки відпочивали на дачі: смажили шашлики та випивали. Однак в результаті нападу, двоє людей загинули, а третій у лікарні.

Чоловік стверджує, що поліція приховує факт вбивства. «На сайті поліції немає інформації про цей випадок. Батькам віддали тіло і сказали, що він сам помер. Але вони звернулися в обласне управління поліції, тіло забрали на повторне обстеження, тому похорон перенесли з сьогодні на завтра», – зазначає чоловік.

Поліція факт вбивства не підтверджує. Начальник Коломийського ВП ГУ НП Остап Білейчук розповідає, що 18 квітня біля паперової фабрики було знайдено тіло чоловіка. Встановлено, що, коли троє чоловіків розпивали спиртні напої, то в них стався інцидент з невідомими особами. За попередніми даними, сусідські хлопці вступили з ними в конфлікт і почалася бійка. Хоч у померлого виявили перелом щелепи та тілесні ушкодження, смерть наступила, як наголошує Білейчук, від серцевої недостатності.

«Після розтину судмедексперт встановив, що чоловік помер від серцевої недостатності. Тому ми не можемо це кваліфікувати як убивство. З тих трьох чоловіків, які розпивали спиртні напої, один мертвий, другий був доставлений в лікарню, але після надання допомоги проходить лікування амбулаторно. Він має легкі тілесні ушкодження. А третій не звертався за допомогою до лікарні. По цьому факту порушене кримінальне провадження як хуліганство і нанесення легких тілесних ушкоджень. Триває слідство», – резюмує Остап Білейчук.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Гість, 20 квітня, 19:54
ну адекватні пояснення мента. таке законодавство як він і сказав
Відповісти

Гість, 21 квітня, 3:56
Наші нові поліцаї називають себе КОПАМИ. Американські так звані копи щодня вбивають багатьох невинних американців. Так що звикайте до поліцейської безкарності. Хотіли мати копії-отримуйте те що хотіли.
Відповісти

Гість, 21 квітня, 14:39
Звідки ти знаєш хто кого вбиває у США? Безкарність міліції, яка була при Пратії Регіонів памятають всі притомні люди.
Відповісти

Гість, 21 квітня, 10:09
американські вбивають...не кажіть дурниці. він назви нічого не залежить, а от що наші не хочуть нічого робити, то вже біда(((. Велика
Відповісти

Гість, 21 квітня, 11:31
Ти дибіл! В тебе в голові гівно, тому місця для мозку нема. Йди міняй несвіжого вову на свіжого - вже готуються...
Відповісти

Гість, 21 квітня, 14:41
Була бійка і є померлий після неї. Справа має бути однозначно відкрита. За приховування вигнати з поліції.
Відповісти

Гість, 22 квітня, 7:19
Все правильно- Бог обов'язково покарає таку кацапську зайду як ти.
Відповісти

Коломияниг, 22 квітня, 7:24
Варто почекати і коли Остап Білейчук захворіє, потім його побити до смерті, а цей судмедексперт дасть заключення, що він помер від грипу.
Відповісти

Гість, 23 квітня, 11:42
Алкоголь!-Бійка-психо-емоційне збудження1-гіпертензія!Тілесні ушкодження!!-Перелом щелепи!!!-Больовий шок!- СЕРЦЕВА НЕДОСТАТНІСТЬ!! Зв"язок бачите??
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини по темі: