У РФ визнали екстремістами і ліквідували "Свідків Єгови"

Верховний суд РФ визнав "Свідків Єгови" екстремістською організацією, ліквідував і заборонив її діяльність на території країни.

Результат пошуку зображень за запитом "свідки єгови прикол"

 

Про це повідомляє ТАСС.

За позовом Мін'юсту РФ суд прийняв рішення про негайне припинення діяльності всіх 395 відділень "Свідків Єгови" на території Росії. Майно організації суд передав у дохід держави.

У самій організації вже заявили, що оскаржуватимуть рішення в апеляційній інстанції Верховного суду РФ. Представник організації зазначив, що вони мають намір дійти до ЄСПЛ, якщо апеляційна інстанція не скасує рішення.

Поки рішення суду не набуло чинності. Якщо організація все ж оскаржить його, то воно стане чинним з моменту оголошення апеляційної постанови. В іншому випадку - через 30 діб.

"Свідки Єгови" - міжнародна релігійна організація, яка дотримується неортодоксальних напрямків в християнстві і відрізняється специфічним трактуванням багатьох релігійних понять.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Гість, 21 квітня, 9:43
У нас в городе тоже полно этих религиозных душманов , когда с ними покончат ?
Відповісти

Гість, 21 квітня, 10:54
давно пора цю тоталітарну секту привести до порядку
Відповісти

Гість, 21 квітня, 11:21
що вони комусь поганого роблять,що вчать вести правильний спосіб життя?
Відповісти

Гість, 21 квітня, 11:28
Не секта , а організація, якщо тебе треба вчити в "сральник сходить" то точно ніхо не научить.
Відповісти

Гість, 21 квітня, 14:22
Для того, щоб когось любити чи ненавидіти, треба ближче дізнатися про людину.. А тоді чесно спитати себе: за які конкретно діла я ненавиджу, наприклад, Свідків?
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: