Позов України проти РФ: що вирішив суд ООН (відео)

19 квітня, Міжнародний суд ООН оголосив рішення у справі за позовом України проти Росії. 

Голова суду Ронні Абрагам зачитав рішення на публічному засіданні у Палаці миру – офіційній резиденції Міжнародного суду в Гаазі.

Громадське проводило трансляцію оголошення рішення суду ООН за позовом України проти РФ із українським перекладом.

Рішення стосувалось обрання тимчасових заходів за позовом стосовно підтримки Російською Федерацією тероризму на Донбасі, а також дискримінації етнічних українців і кримських татар в анексованому Криму.

16:57 Крім того, Міжнародний суд ООН очікує від України і РФ повного виконання Мінських угод для припинення війни на Донбасі.

«Суд очікуєте, що сторони шляхом спільних зусиль будуть працювати над імплементацією угоди, досягнутій в Мінську, для припинення конфлікту на Сході України», — сказав голова суду Ронні Абрагам.

16:45 Міжнародний суд ООН частково задовільнив позов України про попередні заходи стосовно Росії щодо Міжнародної конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації. 

«Тимчасові заходи щодо позову України проти РФ по Конвенції про ліквідацію форм расової дискримінації будуть сформульовані в іншій формі, ніж тій, про яку просила Україна», - йдеться у рішенні суду.

16:29 Суд відмовив у запровадженні тимчасових заходів проти РФ за конвенцією про боротьбу із фінансуванням тероризму.

16:15 Міжнародний суд ООН визнав, що має юрисдикцію prima facie для розгляду даної справи позову України про Росії, повідомив голова суду Ронні Абрагам.

Нагадаємо, 6-9 березня в Гаазі проходило судове засідання Міжнародного суду ООН за позовом України проти Росії.

Українська сторона під час виступу 6 березня просила міжнародний суд ООН зобов’язати Росію припинити фінансування, постачання зброї, обладнання та проведення навчання незаконним збройним формуванням на Донбасі.

На другий день слухань свої аргументи виклала російська сторона

Пізніше очільниця делегації від України Олена Зеркаль заявила, що в останній день слухань в Міжнародному суді ООН, 9 березня, українська сторона очікує від Росії посилення спроб маніпуляції і фейків у викладенні своєї позиції.

В останній день Росія заявила, що в української сторони немає конкретних свідчень про постачання озброєння Росією бойовикам.

Водночас, у Кремлі пообіцяли визнати рішення суду в Гаазі.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Гість, 21 квітня, 23:33
Пшик!!Та сором...
Відповісти

Додати новий коментарПогода, Новости, загрузка...

Погода, Новости, загрузка...Останні новини з категорії Політика: