Гройсман про пенсії: кожен пенсіонер отримає від 200 до 1000 гривень щомісячної надбавки

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман пообіцяв з 1 жовтня підняти пенсії на 200–1000 гривень.

Про це він розповів у програмі "Лівий берег з Сонею Кошкіною".

Гройсман сказав, що його позиція дуже проста і він хоче створити справедливу і бездефіцитну пенсійну систему. Він додав, що сьогодні дефіцит пенсійного фонду – 150 мільярдів гривень. Також Гройсман наголосив, що його завданням є підвищення пенсій.

"85% українських пенсіонерів живуть на межі бідності. Ми готові це змінити, в нас є моделі і найближчим часом ми їх запропонуємо. В роботі з МВФ 99% всіх позицій є спільними", – заявив Гройсман.

Він також додав, що з 1 жовтня в уряду спільно з МВФ буде спільне рішення і тоді стане можливим підняття більше, ніж 5 мільйонам українських пенсіонерів пенсії. І що кожен з них отримає підвищення від 200 до 1000 гривеньЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Гість, 21 квітня, 14:37
Кожен з тих хто залишиться в статусі пенсіонера, а не піде допрацьовувати 5-10 років до стажу і пенсійного віку 63 роки чоловікам і 62 жінкам. Дефіцит пенсійного фонду не зменшують додатковими виплатами пенсіонерам. Це плювання і брехня в очі, коли забирають.
Відповісти

Пенсійний провал, 21 квітня, 14:45
Стаття на Економічній правді "Україна потребує реформування пенсійної системи. Терміново" - Рон Ван Роден, представник МВФ обширно написав що вимагає від України для надання траншу. http://www.epravda.com.ua/publications/2017/04/18/623950/
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: