Відомий прикарпатський активіст просить про допомогу для свого племінника

Відомий прикарпатський активіст просить про допомогу для свого племінника  .

Активіст "Дорожнього контролю"  Віталій Мацьоцький    просить допомогти:

     

"Друзі, я знову Вас прошу про допомогу!!!
Я вже писав про свого 16-річного племінника - Богдана Мацьоцького, який вже майже рік лікується в Київському міському онкологічному центрі, з страшним діагнозом - Саркома Юінга, яка вразила п'яточну кістку.
Він мужньо пройшов шість важких хімій і опромінювання, терпів жахливі стоматити. Переніс надскладну операцію, під час якої видалили вражену кістку і на її місце пересадили малоберцову кістку з другої ноги.
На Великодні Свята його відпускали до дому і він зміг посвятити Паску, побути з родичами та в колі численних друзів. І вже з новими враженнями та силами продовжити лікування.
Сьогодні він вже другу добу поспіль отримує 6-ту з 8-ми післяопераційних хімій. Ці блоки робляться з препаратом Космеген, він дороговартісний та рідкісний і це далеко не повний список необхідних ліків.
Ваша неабияка допомога, покрила витрати на декілька блоків хіміотерапії. Та нажаль знову назбирався борг перед аптекою - 76 645 гривень, це не рахуючи позичений в іншої онкохворої дитини препарат Косміген, орієнтовна вартість 750-800 євро, який на протязі тижня треба десь знайти та відкупити. Нагадаю, Косміген - не сертифікований нашим любим МОЗ, хоча в розвинутих країнах використовується як ефективний хімміопрепарат по боротьбі з онкологією кісток. 
 Богдан мужньо переносить всі побічні дії хіміотерапій, та навіть примудряється не тільки не втрачати вагу, а і додавати 1-1,5 кг. в місяць. Навіть лікарі не можуть пояснити цей феномен.
Звертаюсь до Вас за допомогою. Йому зараз так необхідна Ваша підтримка, щоб добитися перемоги.
Номер картки батька Богдана
ПриватБанк 4149497829178575 
одержувач Мацьоцький Олександр Ігорович.
Богдан настільки сильний і змотивований до боротьби з цією страшною хворобою, що я впевнений в його перемозі над нею.
ПРОШУ ТАКОЖ РЕПОСТ!!!
P.S. Сьогодні вечором Бодя прислав цю фотку з АК, мені сподобалось як він її підписав: "Головне в боротьбі з неприємностями - правильно поставити ціль!""

Світлина від Віталія Мацьоцького.

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментарПогода, Новости, загрузка...

Погода, Новости, загрузка...Останні новини з категорії Фоторепортаж: