У Івано-Франківську досі не передали до суду справу Недільського по привласненню комунальної землі

 В Івано-Франківську справу підприємця Петра Недільського, який незаконно привласнив комунальну ділянку по вулиці Гімназійна, 15, уже рік не передають до суду.

Результат пошуку зображень за запитом "гімназійна, 15"

 

Будівельний конфлікт по вулиці Гімназійній в мікрорайоні Пасічна триває уже другий рік. Там сім’я Недільських усіма методами перешкоджає введенню в експлуатацію 9-ти квартирного будинку по вулиці Гімназійна, 17. Відтак, на будівництво накладено судову заборону. Тому власники куплених квартир не можуть оформити прав власності на житло. Про це повідомляє  “Побудовано“.

В цій новобудові придбав квартиру учасник бойових дій Ігор Склеповий. Він захищав Донецький аеропорт та отримав поранення. Наразі боєць АТО є інвалідом 3 групи.

Тепер Ігор Склеповий протистоїть людям, які боряться із забудовником. Втім як вияснилося, що його сусіди і самі грубо порушили містобудівні норми і земельне законодавство на земельній ділянці по вулиці Гімназійна, 15. Чоловік навіть звернувся до прокуратури з проханням притягнути подружжя Недільських до відповідальності за підробку документів і привласнення міської землі. В результаті було відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.4 ст.358 КК України. Пройшов рік, а справа і досі перебуває на стадії досудового розслідування.

У департаменті містобудування, архітектури та культурної спадщини МВК підтвердили, що поки справа знаходиться у суді то забудовнику та іншим особам заборонено здійснювати будь-які дії стосовно багатоквартирного будинку, в тому числі, будівництво, підключення комунікацій, присвоєння поштової адреси та оформлення прав власності.

За словами власників квартир усі документи оформлені відповідно до закону. Зокрема будівництво і проектування відбувалося на основі рішення міськвиконкому та генплану. А тому звинувачення безпідставні сусідів вважають безпідставними.

Нагадаємо, у 2007 році підроблене розпорядження міського голови для отримання свідоцтва про право власності на об’єкт нерухомості і підроблений висновок дозволив Петру Євгеновичу Недільському безплатно приватизувати землю по вулиці Гімназійна, 15.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Гість, 21 квітня, 20:46
Віддати людям гроші. а будинок знести
Відповісти

Гість, 22 квітня, 14:21
Будинок Недільського знести?
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Кримінал: