До Івано-Франківська приїдуть Тіна Кароль та Олег Скрипка

5-7 травня в Івано-Франківську відбуватиметься масштабний фестиваль “Карпатський простір”. В рамках дійства заплановано чимало концертів, акцій та зустрічей.

Результат пошуку зображень за запитом "тіна кароль та олег скрипка"

 

Хедлайнерами ж стануть, як наразі відомо, Олег Скрипка – його виступ відбудеться 5 травня, та Тіна Кароль – 7 травня. Концерти будуть безкоштовними, пише ГК.

На афішах, до речі, можна помітити рекламу двох різних політичних сил.

 

17952793_1409722195717525_1981511836410731057_n

 .

18077100_663974067146846_223525907403778148_o



Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.



Коментарі:
Гість, 21 квітня, 18:40
хитро кароль хитро бо знаючи -любов- нашу до кароль за принизливі висказування про своїх однокласників-- вони мене жидівкою обзивали жалілася кароль перед виїздом в москву де мала жити і служити кобзону-а ще памятаємо про її поїздку на сходку попазвьозд путінських після отримання народної артистки ТАК що попередьте СКРИПКУ про цю провокацію в стилі москальського ментелітета
Відповісти

Гість, 22 квітня, 17:08
Люди міняються. Зараз Кароль на 1+1 єдина говорить українською в журі конкурсу Голос Країни.
Відповісти

Гість, 22 квітня, 17:06
Що за матюгання чути з гетто.
Відповісти

Гість, 21 квітня, 18:44
кароль це дорн в спідниці і ми ще побачимо всю кароль як побачили повалій лободу лорак
Відповісти

Гість, 22 квітня, 17:05
Не вигадуй.
Відповісти

Гість, 21 квітня, 19:20
з нетерпінням чекаю на їхні концерти!!!
Відповісти

Гість, 21 квітня, 19:27
Відносно жидів чи жидівок.. Потрібно читати класиків.. Для прикладу, у Франка "Борислав сміється.." фігурують тільки жиди і це не було образливим... А все інше-то москальска пропаганда...
Відповісти

Гість, 22 квітня, 17:03
Бандера - Герой. А ти - зайда.
Відповісти

Гість, 22 квітня, 17:02
Чого рохвилювався? Не хочеш жити серед всіх рсоійськомовних? З тим що дебіл і не здатен вивчити українську не дискутуєш, лише слово "гетто" схвилювало. В США не комплексують з приводу вживання. А москалі переживають бо всі у гетто рускомірному живуть.
Відповісти

Гість, 22 квітня, 11:38
... кацап не може жити без мату, бо примітивні мізки на більше не здатні)) гіляка сохне за кацапом))гг
Відповісти

Гість, 22 квітня, 12:38
Як би хто не відзивався, побачите аншлаг саме на концерті Кароль, бо зараз вона кругом пропагує Украіну, тут і за кордоном на відміну від тих брехливих пиздюхів- недоумків які тут смердять! Ви досягніть спочатку чогось в своєму житті так як Кароль прдурки кінчені.
Відповісти

Гість, 22 квітня, 17:05
Ласкаво просимо до Франківська і Скрипку і Кароль. Вони за Україну, не продались. Хороші люди і хороші співаки.
Відповісти