Франківець скаржиться на пані Люду, яка залишає мертвих тварин під дверима ресторанів Стометрівки (фото)

У Фейсбуці франківець Kris Samuliak поскаржився на пані Люду, яка живе у центрі міста.

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2017/04/lyuda3.jpg

 

“Не будь як Люда!!! Пишу пост,щоб містяни знали своїх антигероїв…

Хочу писати про наш дім – наше славне місто, а швидше про чистоту у ньому. Є мудрість, чисто не там, де прибирають, а де підтримують чистоту. Сталось так в житті, що довелось мені познайомитись з мешканкою панею Людою, яка живе в самому центрі міста. Чесно скажу, знайомство виявилось не дуже приємним. 15 років п. Люда не дає вести бізнес мабуть половині підприємців, які знаходяться на вулиці Незалежності (Стометрівка). Поділюся порядністю жінки… мертві коти та миші під дверима закладів, блювотиння, відходи, лахміття у вентиляційних трубах, обливання водою, помиями, кидання каміння у відвідувачів та працівників ресторанів…. скільки ще можна писати…. Великий жаль, що ми всі містяни страждаємо від однією Люди, адже викидання її домашнього сміття у всі смітники пішохідної зони на Стометрівці (який воно має запах, що протигаз не поміг би точно), те, в що вона перетворила внутрішній двір будівлі, що вона говорить і витворює до прохожих людей повний жах. Більше того, жодна з установ не застосовує ні дій, ні методів. Медичні заклади, правоохоронні органи – вони її бояться тому, що вона пише у вищі установи скарги на них. Порадьте, як діяти, що робити, щоб наші вулиці, клумби та думки були чисті без Люди”, – написав франківець.

 

 

 http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2017/04/lyuda.jpg

 

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2017/04/lyuda1.jpg

 

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2017/04/lyuda2.jpg

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Гість, 21 квітня, 20:16
Відома ідіотка.
Відповісти

Гість, 21 квітня, 20:31
Втравити тварину!!!!!!!
Відповісти

Гість, 21 квітня, 21:29
Виберіть ДЕПУТАТОМ
Відповісти

Гість, 21 квітня, 22:44
Виіджай хлопе до Європи,тамка ,Люди немає.
Відповісти

Гість, 21 квітня, 22:47
Щоб були чисті вулиці ,клумби йди до мера бери його за шкірку та тягни містом по тих срачах ,які ніхто ніколи не прибирає!
Відповісти

Гість, 21 квітня, 23:00
Мучать хлопа квадратні метри пані Люди в самому центрі він і до мед.закладу звертався і до міліціі та не виходить відібрати !А те ,що ти без дозволу Люди знімаєш іі та фотографуєш-це вже вторгнення в особисте життя!!! Це порушення цку ст.307 -знімання фіз.особи на фото та відео може бути поведене лише у випадках встановлених законом (дозвіл з поліціі) Так ,що пані Людо пишіть заяву до поліціі на цього мудака!
Відповісти

Гість, 22 квітня, 14:49
Сірожа, залогінься :)
Відповісти

Гість, 22 квітня, 8:42
Когда в городе будут созданы благоустроенные кладбища для домашних животных ?
Відповісти

Гість, 22 квітня, 9:31
Расейское недопоселение - это отмороженное колхозное-быдло стадо, понукаемое кремлевскими уебками во главе с хуйлом. СвиноРылая русо-пидорская кацапня - именно в связи со скудостью содержимого ваших мозгожопых черепных коробок, совершенно не понимаете того, что за вами полукровками и ублюдками уже прочно закрепился статус признанных мировых недочеловеков и клоунов
Відповісти

Гість, 22 квітня, 14:51
кацапідори такі кумедні: вони до усрачки бояться геїв, а на підарасів з думи моляться
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: