Франківські поліцейські так і не змогли довести у суді, що полковник Саїв кермував автомобілем у нетверезому стані

 Сьогодні, 11 травня, у Богородчанському районному суді продовжили розгляд адмінпорушення щодо начальника обласного управління ДМС Сергія Саїва.

Результат пошуку зображень за запитом "сергій саїв"

 

Нагадаємо, нещодавно Сергій Саїв був затриманий патрульними за кермом свого автомобіля у стані алкогольного сп’яніння. Пройти медосвідування чиновник відмовився. На нього склали протокол і 20 березня відбулось перше слухання у цій справі. Саїв на нього не з’явився, оскільки з 20 березня до 1 квітня перебував у відпустці, де лікувався.

4 квітня мало відбутись засідання в Івано-Франківському міському суді, проте пізніше надійшла заява від Сергія Саїва про передачу матеріалів до суду за місцем проживання – до Богородчанського районного суду.

19 квітня у Богородчанському районному судді відбулося перше засідання. Підозрюваний Сергій Саїв зазначив, що свою вину не визнає, адже не вчиняв правопорушення. Він запевнив, що не порушував ПДР, а його зупинка патрульною поліцією була неправомірною.

Сьогодні, 11 травня мали продовжити допит свідків. Однак за словами судді, повістки для свідків повернулися назад. Сам підсудний зазначив, що оскільки немає свідків потрібно продовжувати розгляд справи без них. Не заперечувала і його захисниця. Про це повідомляє Бліц-інфо.

Відтак суддя почала переглядати відеоматеріали, попередньо поцікавившись у Саїва чи є потреба переглядати відео із наркодиспансеру. Спочатку присутні переглянули відео з нагрудних відеореєстраторів патрульних. На ньому патрульні пояснили водію причину зупинки та запропонували пройти тест на вживання алкоголю. На відео чітко чути, як Саїв декілька раз відмовляється пройти тест на алкоголь на місці. Щоправда погодився поїхати в обласний наркодиспансер та тільки своєю автівкою. Коли патрульні сказали, що її необхідно залишити, Саїв знову відмовився.

У залі суду Саїв заявив, що є полковником міліції і має інформацію, що за зупинку керівника патрульним дають 10 тисяч гривень премії. Окрім того Сергій Саїв наголосив, що свідки знаходилися “десь метр від заднього колеса його автівки, тож чути запах алкоголю вони не могли”.

“Протокол був складений з порушенням, тож і постанова була складена незаконно”, – наголосив підсудний.

Його захисниця взагалі заявила, що протокол був сфальсифікованим. Тому просила суддю не враховувати свідчення свідків, мовляв вони не мають підтвердження та закрити справу у зв’язку з відсутністю складу злочину.

Повернувшись із нарадчої кімнати суддя зачитала вирок: в діях Саїва відсутні ознаки правоопорушення, передбачені статтею 130. Тож протокол визнала безпідставним та прийняла рішення про закриття справи.

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Гість, 11 травня, 22:33
Оце номер! А я думав, що якщо відмовляєшся від проходження освідчення у медзакладі - ти автоматично винен, а суддя вважає, що ні.
Відповісти

Гість, 12 травня, 7:41
це прецедент! тепер усі судді мають так вважати!
Відповісти

Гість, 11 травня, 22:49
Треба апеляцію подавати
Відповісти

Гість, 11 травня, 23:28
рагулі винайшли новий спосіб уникнення відповідальності під назвою обісраний рагуль: при зупинці поліцією рагуль швиденько всирається і запах гівна перебиває запах спирту
Відповісти

Гість, 12 травня, 2:12
Чому в Богородчанах,а не в Луганську одразу?що за хрєнь?в цього підора саєва-в Богородчанах все на мазі...блядь,шкода пацаеів - поліцейчьких...
Відповісти

Гість, 12 травня, 2:12
Як це все заібало...
Відповісти

Гість, 12 травня, 5:18
+1. ти правий
Відповісти

Гість, 12 травня, 7:43
У кого гроші той і правий, от тобі і вся істина
Відповісти

Гість, 12 травня, 10:59
Треба було застрілити дибіла на місці і був би спокій і наука для других..
Відповісти

Гість, 13 травня, 0:16
оппа. а це хто такий там в Богородчанах суддя безсмертний. може вищій раді правосуддя повідомити про героя
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Кримінал: