Правоохоронці вилучили з івано-франківських магазинів сотні «лівих» «айфонів» (фото)

 Компанія Аpple написала заяву на франківських підприємців, які реалізовують її продукцію без відповідних договорів. Сьогодні у 12 торгових точках, які продавали гаджети з логотипом яблука, провели обшуки і вилучили сотні одиниць продукції.

 

Представники Apple в Україні здійснили контрольні закупки у франківських магазинах і виявили продукцію з Китаю, а також аналоги Apple без відповідних документів. Про це відомо МІСТУ з власних джерел у правоохоронних органах.

Як пояснюють правоохоронці, підприємливі франківці вирішили обійти правила міжнародної компанії і закупити її продукцію без франшиз.

Власникам магазинів загрожують грошові штрафи, а також подальші судові розбірки з компанією Apple.

 

 

 

 

 

 

 



Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.



Коментарі:
Гість, 19 травня, 23:03
Тупий наїзд. Здруть від комерсів капусту і дальше будуть працювать
Відповісти

Гість, 21 травня, 0:43
А магазини "Алло" заходили? Там також айфони продають, думаю без відома Apple.
Відповісти

Гість, 19 травня, 23:42
Оце так новина, ніколи не думав що в місті айфони продають, треба ще затримати всіх власників айфонів без документів.
Відповісти

Гість, 20 травня, 2:17
Не гарно продавати підробки під видом оригінальних телефонів.
Відповісти

Гість, 20 травня, 6:17
Мова йде не про підробки, а про оригінальні телефони айфони, які продавались неофіційно, бо завезені із сша нелегально без сплати податків і митних платежів. Також не було офіційного дозволу від " айфон" на реалізацію продукції даного бренду. Тобто " сіра" схема.
Відповісти

Гість, 20 травня, 10:59
Все правильно! А як хотіли? І безвіз мати і далі весь світ найоб..ти?скоро всі сайти піратські прикриють, і за кожну пісню скачану будемо гроші платити. Все ще попереду.Чи просто так "в контакте" зарубали?будемо як справжні європейці!
Відповісти

Гість, 20 травня, 11:54
в контакті закрили, бо його використовує ФСБ кацапів. Вивчає і впливає на суспільні настрої рагулів, збирає інформацію
Відповісти

Гість, 20 травня, 12:09
Це тобі рагулю таку інфу у вухо насрали і вона в тебе в голові залищилася. Три роки під час бойових дій і "революції" не впливало, а зараз почало впливати...Долб..б. фсб буде викоритосвуати і будь яку іншу соц.мережу, на то воно і фсб. Хоча... прослідковувати і виявляти причинно-наслідковий звя"язок між подіями це прерогатива вищих приматів - людей. А для мавп є телевізор, урядові сайти і газети.
Відповісти

Гість, 20 травня, 17:49
У всіх ментів та їхнього керівництва також айфони з яблуком. Чому у них ніхто не вилучає?
Відповісти

Гість, 21 травня, 9:55
Для "вищого примата"-відносин в ВВхуйла і сматрі сєкєль ТВ.
Відповісти

Людина, 21 травня, 12:36
Те, що ти мавпа видно із попередніх постів, а от твій словниковий запас вказує, що ти "доїзжеюча" мавпа і родом із навколишніх колгоспів, як ті, що тебе зробили після клубу в п"яному угарі на "скору руку".
Відповісти

Гість, 25 травня, 22:12
менти наїхали, бо там непогано капусту можна настригти, недомусара більше нічого і не вміють в нас.
Відповісти